Nové příslušenství Sony Ericssonu: stativ a repráčky do kapsy

Kromě nového Walkmanu dnes Sony Ericsson představil také dvě novinky mezi příslušenstvím. Zajímavý je především stativ s označením IPK-100. Malá kapesní trojnožka poslouží jako stojánek mobilu při využívání samospouště nebo při fotografování za zhoršených světelných podmínek, kdy automatika fotoaparátu nastavuje expoziční čas na hranici „udržitelnosti“ v rukou. Ovšem, kdyby telefony umožňovaly fotografování v manuálním režimu nebo alespoň s prioritou času, získal by stativ na významnosti. Ale kdo ví, třeba se toho dočkáme u připravovaného modelu K850i.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 

Stativ je dodáván spolu s praktickým pouzdrem pro připevnění telefonu (zřejmě i se stativem) na opasek. Váha stativu je 49 g a výška 97 mm.

Druhou novinkou jsou kapesní reproduktory MPS-75. Zvuk bude stát určitě zato, protože obsahují stejné neodymové membrány, jako reproduktory MPS-60, resp. novější typ MPS-70.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Nové reproduktory MPS-75 jsou integrovány do zaobleného těla s rozměry 102 × 66 × 48 mm a váží 107 g. Obsahují dva měniče a hrají samozřejmě stereofonně. Nebudou vám však překážet žádné kabely, přímo k tělu reproduktorů je připevněn i konektor chráněný zaoblenou krytkou.

Reproduktory se budou nabízet v různých barvách, aby ladily se všemi modely z řady Walkman, pro které sou primárně určeny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (11) Další článek: Nový Walkman W660i od Sony Ericssonu!

Témata článku: Sony, Smartphony, Ericsson, Příslušenství, Udržitelnost, Nové příslušenství, Stativ, Eri, Son, Nov