A pak že to nejde: slovenský T-Mobile nabízí MMS za korunu

Multimediální zprávy se nerozšířily tak masově jako textovky zřejmě především kvůli své vysoké ceně. Operátoři se snížení ceny brání a MMS tak zůstávají i nadále v ústraní. Na Slovensku to ovšem přes léto platit nebude, alespoň pro zákazníky T-Mobilu.

Paušální zákazníci slovenského T-Mobilu totiž dostali od operátora příjemný letní dárek. Se svým paušálním tarifem mohou odesílat multimediální zprávy MMS od 8 hodiny ranní do 18 hodiny večerní za pouhou korunu (bez DPH). Nabídka platí pro MMS zprávy odeslané do vlastní sítě nebo na emailovou adresu, a to až do konce letních prázdnin.

Nezbývá než doufat, že se některý z českých operátorů nechá inspirovat. Obzvlášť v době dovolených by se levné MMS zprávy hodily.

Diskuze (28) Další článek: Pevný disk v Nokii N91 se porouchal po pár týdnech, hned dvakrát

Témata článku: Slovenský, T - Mobil, MOBI, Mobil, MMS


Určitě si přečtěte

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 46

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6