Aktuálně: nový roaming Eurotelu – za 17,73 Kč po celé Evropě

Právě skončila tisková konference Eurotelu, na které byla představena kompletně nová nabídka roamingových služeb. Podle očekávání bude nová nabídka vycházet z globálního modelu roamingové nabídky s názvem My Europe operátora O2. Pro české zákazníky přibyly navíc Egypt a Tunis. Ceny se sjednotí a budou nižší, podobně jako u T-Mobilu a Vodafonu. Eurotel je nyní partnerem 51 sítí v 15 zemích.

Od 15. června do 31. srpna bude minuta hovoru ze všech evropských zemí všech operátorů stát 17,73 Kč (14,90 Kč bez DPH). Cena platí pro paušální zákazníky Eurotelu i majitele předplacených karet Go. Volat za tuto částku můžete do ČR a v rámci dané země. Žádné spojovací poplatky se neplatí a stejná cena platí i pro příchozí hovory. Sjednotila se také cena za odeslání SMS zprávy, bude stát 11,90 Kč (10 Kč bez DPH). Ceny hovorů klesnou, ale v případě textovek však dochází ke zdražení.

Ceny roamingu pro mimoevropské země zůstávají stejné jako doposud. Po skončení akčí letní nabídky však dojde k celkové transformaci roamingových služeb.

Podrobnosti připravujeme....

Diskuze (29) Další článek: Hardcore tuning krytu mobilního telefonu (video)

Témata článku: Roaming, EU, Nov, Euro, Akt


Určitě si přečtěte