Alcatel One Touch 735i přichází na trh

Tisková zpráva, Praha, 11. března 2004 – Společnost Alcatel uvádí na český trh telefon One Touch™ 735i, rozšířenou verzi oblíbeného One Touch™ 735 vybavenou nejmodernější technologií Java™ 2.0. Tato aktualizovaná verze nabízí uživatelům celou novou řadu her a aplikací ke stažení prostřednictvím WAP a internetu, přičemž si ponechává funkce, díky kterým je tak úspěšný model One Touch 735: celohliníkový design, velký barevný displej, rychlý a snadno ovladatelný fotoaparát a MMS.

To nejlepší z her….

Co se týče hraní her, Alcatel One Touch™ 735i je navržen tak, aby hráčům poskytl maximální vizuální komfort a pohodlné ovládání. Toho je dosaženo díky 4096barevnému displeji (128x128 pixelů), horizontální poloze charakteristické pro přístroje typu hand-held, akčnímu tlačítku pro pravou ruku a pětisměrnému joysticku pro ruku levou. Telefon One Touch™ 735i také nabízí dvě hry vytvořené značkou Gameloft™: Speed Devils a Gulo‘s Tale. Díky technologii Java™ 2.0  je nyní možné stahovat téměř neomezený počet dalších vzrušujících a zajímavých her.

… a aplikací!

Příležitosti, jaké Java™ nabízí, přesahují hranice „hraní“. Stačí pouhých několik kliknutí a můžete si stáhnout množství aplikací, které usnadňují a zpříjemňují život. Ať už se jedná o přístup k jednoduchému slovníku ve zvoleném jazyce, pokud jste v cizině, nebo kliknutí na program, který vám navrhne recept na koktejl na základě toho, jaké lahve máte právě ve vašem baru. Tyto novinky optimalizují potenciál vašeho mobilu a dělají z telefonu One Touch™ 735i dokonalého mobilního partnera.

Fotografie, přizpůsobitelnost a inteligentní průvodce

U přístroje Alcatel One Touch 735i se můžete dostat k digitálnímu fotoaparátu v telefonu pouhým jediným kliknutím (8x progresivní zoom), na odeslání MMS vám stačí kliknutí dvě a hlasovou nahrávku můžete pořídit současně s fotografováním. Rovněž je možné upravit či přizpůsobit si vlastní obrázky pomocí barevných rámečků a krycích obrázků, jako jsou masky, značky a pozdravy. Abyste mohli plně využít toto multifunkční zařízení, přidala společnost Alcatel do menu položku „Tipy & Triky“. Tato zabudovaná pomůcka pomáhá uživatelům rychle objevovat všechny možnosti, funkce a zkratky přístroje, aniž by se museli dívat do návodu. Užitečná záloha, pokud cestujete.

Telefon One Touch™ 735i má k dispozici baterii s provozem až 300 hodin, diář, nástroj pro převod měnových jednotek, polyfonní vyzvánění (24 tónů), technologii GPRS třídy 10 a balíček programů pro PC, jehož prostřednictvím můžete telefon synchronizovat s počítačem (PC software suit).

Telefon One Touch™ 735i bude k dispozici od 15. března 2004 ve značkových prodejnách a u dealerů společnosti Eurotel Praha za maximální doporučenou cenu 2495 včetně DPH u dotovaných přístrojů,  6995 Kč včetně DPH u přístrojů nedotovaných a 7495 Kč v Go sadách. Do konce března se telefon také objeví v nabídce nezávislých distributorů.


Přečtěte si zatím jedinou českou recenzi Alcatelu One Touch 735i

Diskuze (12) Další článek: CeBIT 2004: Nokia představí digitální deníček Lifeblog

Témata článku: Alcatel, Alcatel One Touch 735, Alcatel One Touch 735i, Devils, Nezávislý distributor, Trh, One Touch


Určitě si přečtěte