Benq-Siemens IMS-100: mobilní hudba kvalitně a bez drátů

Spolu se třemi novými mobilními telefony představil Benq-Siemens i přenosný bezdrátový reproduktor IMS-100. Ke zdroji zvuku připojíte reproduktor pomocí standardního 3,5 mm line-in kabelu nebo bezdrátově přes Bluetooth. IMS-100 si proto bude rozumět stejně dobře s výstupem na vašem osobním počítači jako s mobilním telefonem.

 
Benq-Siemens Mobile Music Set Bluetooth IMS-100

Podle oficiální zprávy jsou zvukové vlastnosti reproduktoru natolik kvalitní, aby dokázaly prokreslit basy u hudebního přehrávače a zároveň čistě reprodukovat telefonní hovor při spuštěném hlasitém odposlechu. Možnost použití jako alternativního výstupu telefonního hovoru naznačuje podporu Bluetooth profilu Hands-free. Mimo něj si IMS-100 rozumí i s Advanced Audio Distribution Profile (A2DP) a Audio Video Remote Control Profile (AVRCP).

  
Oficiální snímky

S rozměry 180 × 80 × 40 mm a hmotností 270 g se vejde na každý stůl, napájení pomocí 6V externího DC zdroje nebo čtyřmi AA bateriemi ale zároveň dovoluje nosit jej všude s sebou. Začátek prodeje reproduktoru IMS-100 je plánován na srpen letošního roku.

Diskuze (1) Další článek: Benq-Siemens E71 a E81: když chcete jiný telefon (první dojmy)

Témata článku: Benq, Benq-Siemens, Siemens, IMS, A/B, Hudba, Hud, MOBI, Mobil, Drát


Určitě si přečtěte