Bluetooth sluchátko k mobilu zdarma

T-Mobile připravil ve svém internetovém obchodě dárek k manažerskému telefonu Nokia E50 v podobě Bluetooth sluchátka BH-200. Stačí tento mobil zakoupit v běžné či dotované ceně a doufat, že se na vás dostane. Nabídka je totiž omezena a platí do vyčerpání zásob.

Jedná se o jednoduše použitelný Bluetooth headset s pohodlnou elastickou sponou pro nasazení na ucho, vybavený ovládacími tlačítky. Podporuje Bluetooth 2.0. Má hmotnost 14g, vydrží v pohotovostním režimu až 150 hodin nebo až 5,5 hodiny hovoru.

Běžná cena telefonu je 6599 Kč, při úvazku k nejvyšší měsíční útratě 2 300 Kč klesne na 1 Kč. Při zakoupení telefonu za zvýhodněnou cenu je potřeba složit zálohu, jejíž výše se liší dle zvolené plánované měsíční útraty (od 1000 Kč do 4000 Kč). Záloha vám bude vrácena automaticky, a to ve třetím Vyúčtování služeb.

Stále také platí akce 20% slevy na paušál po dobu půl roku při aktivaci tarifu prostřednictvím eShopu, jak jsem vás informoval v této bleskovce. Poštovné a balné je zdarma, zboží vám bude doručeno nejpozději do tří pracovních dnů až do domu.

Diskuze (7) Další článek: T-Mobile rozšířil počet roamingových partnerů

Témata článku: T-Mobile, Bluetooth, Operátoři, Zdarma, Nokia E50-1, Nokia E50-2, Sluchátko, Bluetoot, MOBI, Sluch, BLU, Bluetooth sluchátko, Žďár, Mobil


Určitě si přečtěte