Bojkot T-Mobile - termín a pravidla

Z několika stran ke mně dorazil následující e-mail.

Bojkot T-Mobile

Nepouzivejte v utery 28. 1. 2003 svuj mobilni telefon se sluzbou T-Mobile. Pripojte se k bojkotu!

Spolecnost T-Mobile sokovala svym rozhodnutim zrusit svou GSM branu zdarma (tzn. posilani textovych zprav z internetu), zdrazovat posilani textovych zprav a zpoplatnit preposilani e-mailu na Vas mobilni telefon. Zisk spolecnosti T-Mobile za jediny den se pohybuje v milionech korun. Pokud jako klienti budeme jeji sluzby 24 hodin bojkotovat, tuto ztratu vyrazne pociti.

Dejme T-Mobile jasny signal, ze je pro nas jako pro zakazniky zhorsovani a bezduvodne zdrazovani sluzeb naprosto nepripustne. Upozorneme spolecnost T-Mobile na to, ze pokud budeme s jejimi sluzbami nespokojeni, prejdeme k jeji konkurenci.

VYPNETE PROTO 28.1. 2003 OD 00:00 DO 24:00 SVUJ MOBILNI TELEFON SE SLUZBOU T-MOBILE!

Poslete tento e-mail vsem klientum T-Mobile, Vasim znamym a pratelum. Sirte prosim informaci o bojkotu dale. (Napriklad i pres GSM branu T-Mobile, dokud jeste existuje.)


Ať mluví činy, nikoli slova

Svůj názor k podobným revolučním akcím jsem u psal k článku o peticích proti zdražení. Pokud se vás změny u T-Mobilu dotkly natolik, že je pro vás tento operátor nyní nevýhodný, změňte číslo - jedině tímto činem T-Mobilu ukážete, že udělal chybu.

Řeči a výhrůžky nic nevyřeší, bojkotem uživatelé omezí jedině sami sebe a operátor má jistotu, že příští den telefon opět zapnou a budou telefonovat. Změny T-Mobilu nejsou tak zásadní, aby se výrazně dotkly většiny uživatelů, tato akce proto podle mého názoru nemůže počítat s velkým úspěchem.

Diskuze (310) Další článek: Jak je to se zárukou mobilů Nokia a dalších „jednoletých“ značek?

Témata článku: Boj, T - Mobil, Termín, MOBI, Příští den, MobilVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Recenze fotoeditoru PhotoWorks. Cílí na jednoduchost a amatérské fotografy

Recenze fotoeditoru PhotoWorks. Cílí na jednoduchost a amatérské fotografy

I když je na trhu více již zaběhnutých editorů jako Adobe Lightroom nebo český ZPS X, stále existuje prostor. Jak v těžké konkurenci obstojí PhotoWorks?

Jan Pánek
Grafický editorFotografování
Recenze multiplayeru Halo Infinite. Konečně pořádná střílečka!

Recenze multiplayeru Halo Infinite. Konečně pořádná střílečka!

Tento rok byl, co se týče multiplayerových stříleček, plný zklamání. Do hry konečně vstupuje Halo a to, zdá se, ukáže přesně to, co bychom si přáli. Hra je oficiálně stále v betě a již nyní je jednou z nejnávykovějších her roku.

Vojtěch Matušinský
Halo InfiniteRecenze
Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

Vybrali jsme 15 smartphonů s nejlepším poměrem ceny a výkonu. Pod stromečkem udělají radost

** Hledáme smartphone, který nestojí jmění, ale přitom je kvalitní ** Podle hlediska ceny a výkonu jsme vybrali 15 nejvýhodnějších modelů ** Připravte si šest až třináct tisíc korun

Jan Láska
Střední třídaSmartphonyNákup a ceny
Elon Musk chce, aby na základně SpaceX již příští rok fungovaly dvě „Mechazilly“

Elon Musk chce, aby na základně SpaceX již příští rok fungovaly dvě „Mechazilly“

** SpaceX vybudovala relativně jednoduše stavěnou ocelovou věž o výšce 145 metrů ** Teď bude možné tuto věž postupně vybavit velkými pohyblivými rameny a dalšími prvky ** Ty by z ní měly udělat to, co Elon Musk emotivně nazývá „Mechazilla“

Jiří ČernýStanislav Mihulka
StarshipStavbyElon Musk
Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

Vybrali jsme 15 výborných levných smartphonů pod stromeček. Jsou čím dál lepší

** Levné smartphony se už dávno staly spotřebním zbožím ** Použitelný telefon se dá koupit už za dva tisíce korun ** Vůbec poprvé se do výběru dostaly telefony s 5G

Martin Miksa
Nižší třída