BYB Balance: vyvážený smartphone, koncept z budoucnosti

"Balance" je nefalšovaný luxusní smartphone. Doteď byly tyto dvě vlastnosti (luxus a funkční výbava) oddělené, ale tento koncept si klade za cíl zažitý neduh odstranit. Výběr materiálů (titan a nerez ocel) a mechanismus přístroje (výsuvná a otočná konstrukce) propůjčují tomuto telefonu výjimečnost, která uspokojí nejnáročnější požadavky na práci, multimédia a zábavu zároveň.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Obyčejný smartphone? Ne tak docela...

Zařízení o rozměrech 45 × 74 × 10 mm spojuje výhody klasických a vysouvacích telefonů. Pokud máte mobil v kapse, dva vnitřní dotykové displeje jsou chráněny, jeho přenášení proto nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Při otočeném displeje se naplno projeví přednosti vysouvacích mobilů. Při „stolním“ režimu může být telefon použit jako hodiny nebo digitální foto rámeček bez odděleného podstavce. 

Tip: Prohlédněte si video s ukázkou vysunutí a otočení vnitřního displeje.

Smartphone může být ovládán několika rozličnými způsoby. Prvním z nich je přes hlavní dotykový TFT displej s 262 tisíci barvami, úhlopříčkou 2,8 palce a s rozlišením 400 × 240 bodů. Nebo také pomocí virtuální klávesnice, kterou tvoří druhý dotykový displej. Ten umožní kreslit znaky a symboly prsty, které jsou pak interpretovány zařízením a zadávání textu je tak rychlé a jednoduché.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
...chová se totiž také jako vysouvák, nebo miniaturní notebook

Zadní strana nabízí 5Mpx fotoaparát vybavený automatickým zaostřováním a dvojnásobným optickým zoomem. Telefon podporuje sítě druhé i třetí generace, datové přenosy HSDPA, WiFi, Bluetooth 2.0 a GPS. Kromě toho je vybaven 3,5 mm jack a miniUSB konektorem, jeho 512 MB vnitřní paměti je dále rozšiřitelné paměťovými kartami microSD.

Zdroj: Esato.com

Diskuze (9) Další článek: O2 Cocoon: hudba, elegance, styl

Témata článku: Ostatní, Obyčejný smartphone, Budoucnost, Smartphone, Koncept, Luxusní smartphone, Vyvážený smartphone


Určitě si přečtěte