Casio: nové odolné véčko s obřím displejem a GPS

Z Japonska přichází další vodotěsný mobil. Casio E03CA je nárazuvzdorné, multimédii nabité véčko s velkým displejem, 2Mpx fotoaparátem a navigací. Na japonském trhu se objeví ještě před Vánoci.

Klepněte pro větší obrázek 
Casio E03CA

Již dříve jsme psali o jeho předchůdci s podivným označením G'zOne W42CA. Nejzásadnější změnou je integrovaný čip GPS, o softwarové výbavě se tisková zpráva nezmiňuje. Další parametry zůstávají bez větších změn, takže jen pro rekapitulaci: 2Mpx fotoaparát s automatickým ostřením, hlavní TFT displej s rozlišením 240 × 320 bodů a úhlopříčkou 61 mm. Vnější displej je monochromatický, s rozlišením 100 × 100 bodů. Vnitřní paměť je navýšena z 50 na 62 MB, dále ji rozšíříte kartami microSD. Co se komunikačních rozhraní týče, najdeme zde USB konektor, okénko infraportu a samozřejmostí je Bluetooth. Rozměry přístroje jsou 53 × 117 × 33 mm, hmotnost 166 g, tedy žádný drobeček. Od předchozího modelu se však bohužel nezměnila ani schopnost pracovat pouze v sítích CDMA, v Evropě si tedy musíme nechat zajít chuť.

Diskuze (2) Další článek: Noví Kabáti exkluzivně jen u T-Mobile

Témata článku: GPS, Véčko, Displeje, Casio, Nov, Obří displej, Displej


Určitě si přečtěte

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

Google Fotky už nebudou zdarma. Co dál? Máte v podstatě dvě možnosti…

** Google od června 2021 zásadně omezí službu Google Fotky. ** Jednou z alternativ je záloha na vlastní NAS. ** Srovnali jsme obě metody po stránce ceny i funkcí.

Jiří Kuruc, Filip Kůžel, Jakub Michlovský | 109

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28