Centrum zařízení Windows Mobile pouze pro Vistu

Aplikace Centrum zařízení Windows Mobile umožňuje vytvářet nová partnerství, synchronizovat obsah a spravovat hudbu, obrázky a video pomocí libovolného zařízení se systémem Windows Mobile (verze Windows Mobile 2003 nebo novější). Program představuje platformu pro účinnou synchronizaci obchodních dat s průlomovým uživatelským prostředím. Pomáhá rychle vytvářet nová partnerství, synchronizovat důležité obchodní informace, například e-mail, kontakty a schůzky podle kalendáře, jednoduše spravovat nastavení synchronizace a přenášet obchodní dokumenty mezi mobilním zařízením a PC.

Klepněte pro větší obrázek

Nová verze aplikace Centrum zařízení Windows Mobile obsahuje důležitá vylepšení a nové funkce pro podporu zařízení se systémem Windows Mobile 6. Verze 6.1 spolupracuje pouze a jen s operačním systémem Windows Vista.

Hlavní novinky aplikace Centrum zařízení Windows Mobile 6.1:

  • Podpora zařízení se systémem Windows Mobile 6
  • Aktivace správy přístupových práv k informacím IRM - na zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze automaticky otevřít dokumenty a soubory chráněné technologií IRM.
  • Pošta HTML - na zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze synchronizovat elektronickou poštu ve formátu HTML.
  • Zápis certifikátů - zařízení se systémem Windows Mobile 6 může získat certifikáty prostřednictvím PC, ke kterému je připojené.
  • V zařízení se systémem Windows Mobile 6 lze povolit datová připojení během připojení k PC.
  • Lze synchronizovat soubory mezi zařízením Smartphone a zařízeními se systémem Windows Mobile 6 včetně zařízení s dotykovou obrazovkou a bez dotykové obrazovky.
  • Automatické ověřování zařízení - zařízení se systémem Windows Mobile lze připojit k počítači bez nutnosti opakovaného zadávání kódu PIN k odemknutí zařízení.
  • Registrace produktu - registrováním zařízení se systémem Windows Mobile lze získat přístup k informacím a výhodným nabídkám.
Váš názor Další článek: Sony Ericsson má patent na kombinaci mobilu a PSP

Témata článku: Smartphony, Windows, Software pro mobily, Wind, Centrum, Zář, Mobil, Libovolné zařízení, MOBI, Zařízení, Centr, Win, Windows Mobile, Windows!


Určitě si přečtěte