Česká Motorola spouští TV kampaň na Razr V3 (video)

Po řadě telefonů, které byly neslané-nemastné, Motorola vyrobila skvost: Razr V3. Je to mobil, který se zapíše do historie podobně jako třeba dávný StarTac nebo první véčka. Razr má úspěch, prodává se tak, jak Motorola snad ani nedoufala, a chystají se jeho nástupci.

České zastoupení a distributor od pondělka snižují cenu Motoroly Razru V3 na 13 990 Kč. Zlevnění je velmi výrazné, protože ještě dnes se telefon prodává téměř za dvacet tisíc. Včerejší bleskovka o nižší ceně byla extrémně dobře čtená, ale Motorola o svém telefonu chce dát vědět i lidem, kteří nesledují MobilManii – proto připravila televizní kampaň.

Premiéra reklamního spotu je v pondělí 7. února v 23.22 h ve třetí reklamní přestávce filmu Válka Roseových na TV Nova. Klip se potom bude objevovat pravidelně ve večerních hodinách až do 27. února.

Pokud chcete reklamu, která je mimochodem dost povedená, vidět, nemusíte čekat do pondělka. Můžete se na ni podívat už dnes (MPEG 7 MB).


 
 
 
Diskuze (32) Další článek: Další obrovská sleva: Sony Ericsson S700i a další

Témata článku: Motorola, Razr, Kampaň, Motorola Razr, Motorola Razr V3, TV +, Motor, Motorol, Ráz


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28