Číslo na všechna čísla si můžete vyzkoušet na koupalištích

Operátor O2, provozovatel informační linky 1188, připravil na srpen speciální promo akci své služby. Akce dostala název „Záchranáři v moři čísel“. Hlavními aktéry budou vlasaté hlídky linky 1188, které budou oblečeni do záchranářského ve stylu Pobřežní hlídky.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Hlídka 1188

Na vybraných koupalištích a v kempech v různých regionech budou prezentovat možnosti linky 1188. Například zjistí programy a otevírací dobu kin, jaké jsou v okolí hrady a zámky (otevírací doba, základní info a zajímavosti), informace o půjčovnách (kol, lodí, šlapadel, sportovních potřeb), kde je nejbližší zdravotní středisko, obchodní dům, bankomat, čerpací stanice, dají vám tipy na zajímavé kulturní akce nebo výlety v okolí. Všichni si navíc budou moci vyzkoušet volání na 1188 z mobilních telefonů, které budou mít hlídky k dispozici.

Asistenční linku 1188 operátor zavedl v únoru, když vzešla z původní asistenční služby O2 Asistent 1188. Linka poskytuje různorodé informace, nejčastěji však o telefonních číslech, adresách firem a institucí apod. (více informací zde) Využívat ji mohou zákazníci všech operátorů, prohlédněte si kompletní ceník.

Diskuze (17) Další článek: Navigon v Česku: co nás nemine

Témata článku: O2, Operátoři, Obchodní dům, Kulturní akce, Záchranáři, Číslo


Určitě si přečtěte