CPU Monitor - stav zatížení procesoru u vašeho mobilu

Pokud vlastníte mobilní telefon Nokia s operačním systémem Symbian a chcete podrobně sledovat, jak je na tom váš procesor, co se týče zatížení, podívejte se na program pod názvem CPUMON. Program monitoruje stav vašeho procesoru v mobilu, můžete využít grafického zatížení a zjistit aktuální zátěž v procentech. Aplikaci lze mít spuštěnou i na pozadí, stáhnout ji můžete zde.

Zdroj: www.pocitac.com

Klepněte pro větší obrázek

Diskuze (7) Další článek: Připravte se: sedm nových Nokií již za týden

Témata článku: Procesor, MOBI, Stav, Monitor, Vaš, Proces, MobilTvůrci Returnalu lákají na nové oznámení. DLC by se mohlo odhalit na The Game Awards

Tvůrci Returnalu lákají na nové oznámení. DLC by se mohlo odhalit na The Game Awards

Returnal je jednou z nejlepších novinek, které jsme si letos mohli zahrát. Studio Housemarque od něj ale ještě nedává ruce pryč.

Martin Nahodil
ReturnalSpekulace
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

Americký tryskový dron Coyote vyřídíl hejno dronů protivníka

** Americká armáda poprvé úspěšně otestovala likvidaci hejna dronů vzdušným prostředkem, který nezahrnoval kinetický útok ** Proti hejnu 10 dronů byly použity malé tryskové drony Coyote Block 3 společnosti Raytheon ** Ty byly vybaveny systémem pro elektronický boj nebo nějakou energetickou zbraní

Stanislav Mihulka
ArmádaUSADrony