Navigaci jsem si koupil a asi udělal chybu.Ovládaní je super, ale asi na 30km úseku oblast malého města navigování katastrofa (a nebyly to žádné špeky, jen se dostat z jednoho města do druhého, zkoušel jsem to pod r¨ůznými nastaveními tras-kratší,střed,rychlejší). To, že mě to vedlo do zákazu vjezdu (kde značka byla značně orezavělá) bych přežil, že mě to vedlo po katastrovální šotolinové cestě bych přežil (přesto, že bylo nastaveno, že na tento typ nenavádět), že mě to zavedlo na ulici, která je několik let uzavřena pro provoz a neprůjezdná díky natlučeným ocelovým sloupům, bych snad taky pochopil, ale že mě navigace na zcela jednoduché cestě vede asi 100m za odbočku, pak mě nutí točit do protisměru a odbočku jet do prava je vrchol, když jsem toto ignoroval a pokračoval přes místo k další odbočce, tak mě to navigovalo rovně-opět žádné odbočení na druhé odbočce, ale až na kruháč, tam otočit zpět a zatočit do odbočky hned za kruhákem. Úplné bláboly.(To, že to špatně hlásí povolenou rychlost ani nezmiňuji, taky, že u malých měst nejsou dostupná popisná čísla, takže se musí hledat na internetu a ručně nastavit do oblíbených). Existuje nějaký up grade, který toto napraví? Je to moje první navigace a hned takové zklamání... Poradí někdo, co s tím? Jaké máte zkušenosti vy? Nebo dělám něco špatně?