Digitex: nový mezinárodní veletrh spotřební elektroniky u nás

Nejvýznamnějším mezinárodním veletrhem v oblasti informatiky a spotřební elektroniky v České republice je bezesporu Invex. Také naše redakce se na loňském Invexu velkolepě prezentovala. Popularita tohoto veletrhu však nestoupá tolik, jak by se dalo očekávat, na vině je zřejmě příliš odborné zaměření a úzké pole působnosti. V minulých letech se vždy o oživení postaral pavilon určený počítačovým hrám, letos by se měla o větší návštěvnost veletrhu, jak ze strany vystavovatelů, tak návštěvníků, postarat ve větší míře i spotřební elektronika.

Pořadatelská společnost Veletrhy Brno, a.s., uvedla, že souběžně s veletrhem Invex bude letos na brněnském výstavišti probíhat nový mezinárodní veletrh spotřební elektroniky a digitální zábavy Digitex. Díky vymezení nabídky pro koncové uživatele bude letošní Invex koncentrovat nabídku výhradně pro profesionály a zájemce o specializované produkty a služby.

Veletrh Digitex by se měl stát největší akcí zaměřenou na spotřební elektroniku a digitální zábavu v ČR a SR. Návštěvníci se zde setkají se špičkovými výrobky z oblasti spotřební elektroniky, jež doprovodí zasvěcený výklad odborníků či konzultace přímo s výrobci. Rozpětí vystavované spotřební elektroniky veletrhu Digitex bude široké – od domácího kina, digitálního fotografování, tisku a mobilních telefonů, přes audio systémy, high–end systémy, přehrávače, satelitní systémy až třeba po notebooky a PDA zařízení. Důležitou součástí veletrhu Digitex bude digitální zábava, soustřeďovaná v Game hall. Počítačovým hrám, mobilní zábavě a dalším souvisejícím produktům bude tentokrát zasvěcen pavilon C.

Čeká nás tedy v Brně „malý CeBIT“? Uvidíme 24.-27.10.2005, kdy budete moci veletrhy Invex a Digitex navštívit i vy.

Diskuze (5) Další článek: Nový Symbian a spousta užitečných aplikací

Témata článku: Veletrhy, NAS, Veletrh, Elektron, Spot, Spotřební elektronika, Mez, Mezinárodní veletrh, Nov, Game Hall


Určitě si přečtěte