Dokážete Sejmout Windows Phone?

Dokážete Sejmout Windows Phone?

V rámci zpopularizování a ukázky rychlosti systému Windows Phone se poprvé na letošním CESu objevila soutěž „Smoked by Windows Phone“. Jedná se o rychlostní soutěž mobilních telefonů, ve které proti sobě stojí uživatel Windows Phone a jiné mobilní platformy. Úkolem je co nejrychleji splnit běžný úkon. Mezi takové patří věci jako vyfocení a následné nahrání fotky na Facebook nebo Twitter, vyhledání nejbližší čtyřhvězdičkové restaurace apod.

Pokud to zvládne dříve Windows Phone, poražený se musí nechat vyfotit s cedulí „My phone just got smoked by Windows Phone“ (Windows Phone právě sejmul můj telefon). Naopak pokud zvítězí iOS nebo Android, výherce dostane na ruku 100 dolarů. Nyní tato akce Microsoftu překročila hranice a dostane se i do České republiky. V několika obchodních domech různých českých měst se tak do 29. června můžete setkat se stánkem „Sejmul mě Windows Phone“.

Klepněte pro větší obrázek

Když zvítězíte, dostanete poukázku na nákup elektroniky v hodnotě 500 Kč. V tomto bodě si nemohu nerýpnout - kam se podělo 100 dolarů?. V opačném případě budete vyfoceni s cedulí „Sejmul mě Windows Phone“. Minulý víkend se tato akce konala v brněnských obchodních centrech Olympia, Galerie Vaňkovka a v jedné z prodejen Vodafonu. Během víkendu se našel jediný uživatel, který dokázal telefon Windows Phone porazit. Zvládnete to i vy? Následující akce se budou konat na těchto místech:

  • Hradec Králové: 25. 6. 2012, 12:00 – 18:00, OC Futurum, prodejna Vodafone
  • Pardubice: 26. 6. 2012, 14:00 - 20:00, OC Albert, Electro World
  • Plzeň: 27. 6. 2012, 12:00 - 18:00, Tesco (U letiště), prodejna O2; 28. 6. 2012, 14:00 - 20:00, OC Olympia, Electro World
  • Svůj stánek bude mít tato akce také během Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech.
Diskuze (88) Další článek: LG Optimus L7: „Hlavně, že vypadám skvěle“ [recenze]

Témata článku: Windows, Wind, Následující akce, Galerie Vaňkovka, Běžný úkon, Win, Minulý víkend, Windows!, Dok, Albert, OC futurum, Phone


Určitě si přečtěte