Elektronické knihy lze číst i na displeji mobilu

Tisková zpráva, 15.12.2003

Sdružení Bender Software uvádí ve spolupráci s operátorem Eurotel a internetovými servery PalmKnihy.cz, Pismak.cz a FantasyPlanet.cz novou službu, která umožní číst elektronické texty na mobilních telefonech.Tato služba nabízí elektronické knihy v přehledné struktuře, uživatelům usnadňuje jejich vyhledávání a čtení.

Z již zmíněných serverů je k dispozici široký výběr textů různých žánrů - Klasická literatura, Poezie, Naučná, Dětská, Humorná literatura, Sci-fi, Fantasy, Právní texty, Díla současných autorů a Články o literatuře, Hrách a Filmech. Služba i texty jsou distribuovány zdarma, uživatelé platí pouze za připojení podle svého tarifu. Průměrná délka textů se pohybuje od 3 do 10kB.

V současné době je k dispozici několik tisíc textů. Aplikace je určena pro všechny typy mobilních telefonů s podporou Java MIDP 1.0 a wapu.

Bližší informace o službě jsou na stránkách http://bendersoftware.com/eurotel_ebook_reader.html

Diskuze (7) Další článek: Motorola asi uvede další tři chytré mobily s Windows Mobile

Témata článku: MOBI, Elektron, Displej mobilu, Displej, Číst, Mobil, Bender


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6