Eurotel: až 6 hodin volání za 1 Kč

Eurotel na květen a červen připravil speciální nabídku pro nové zákazníky, kteří splní určité podmínky. Protože jsou neuvěřitelně složité, raději je kopíruji z oficiálních materiálů, než abych se je snažil převyprávět vlastními slovy. Nevím, jestli by se mi to podařilo.

12 × 30 minut na volání

  • Je třeba zakoupit aktivaci se závazkem na 24 měsíců a vybraný telefon: Nokia 3100, Nokia 6610i, Nokia 6230i, Nokia 6230, Samsung C200, Samsung E330, Samsung E720i, Sony Ericsson P910i, DataPhone III
  • Nabídka platí pro tarify: Eurotel Silver, Gold, Platinum, Diamant, včetně VPN verzí a Eurotel Optimum Profi, Optimum Profi promo, VS12, VS24 a VS36 a pro staré tarify včetně jejich variant Plus, Týden a VPN verzí.
  • Nabídka při aktivaci kontraktu s tarifem Max (včetně VPN verzí) neplatí pro Bronz MAX a SMS MAX.

12 × 15 minut na volání

  • Při aktivaci kontraktu bez závazku.
  • Při aktivaci kontraktu s tarify Bronz MAX a SMS MAX (včetně VPN verzí).
  • Při zakoupení aktivace se závazkem na 24 měsíců a jiného než výše uvedeného dotovaného telefonu.
  • Při zakoupení výše uvedených dotovaných telefonů v kombinaci s tarify Eurotel Bronz, Eurotel SMS, Eurotel Relax nebo Eurotel Relax plus včetně jejich VPN verzí.

6 × 10 minut na volání

  • Při aktivaci dceřiné karty Tandem.

Za celý balíček zaplatíte 1 Kč, která bude zaúčtována ve faktuře za zúčtovací období, od něhož se začaly volné minuty uplatňovat. Nabídka se nevztahuje na přechod z karty Go nebo Tandem na běžný paušál. Nelze ji využít ani při přechodu se standardního tarifu na program s doplňkem MAX, nedá se aktivovat k tarifu Individual, Start a Pohoda ani k datovým tarifům.

Obdivuji prodejce služeb Eurotelu, že si tohle všechno a řadu dalších podmínek dokážou zapamatovat.

Diskuze (16) Další článek: Podpora pro uživatele Palm OS v ČR

Témata článku: EU, Nokia 3100, Nokia 6230, Nokia 6230i, Nokia 6610i, Samsung C200, Samsung E330, Sony Ericsson P910i, Hod, Euro, Eurotel Relax, Volání


Určitě si přečtěte