Eurotel chystá zvýhodněné volání mezi dvěma čísly (oživeno)

Na webových stránkách našeho největšího operátora jsme narazili na zajímavé upozornění, píše se zde o nové službě Eurotel Duet pro výhodnější volání mezi dvěma osobami. Více informací bude k dispozici tuto středu. Ačkoli Eurotel již nabízí podobnou věc pod názvem Tandem, v tomto případě se bude pravděpodobně jednat o variaci na Moji Jedničku od Oskara (psali jsme zde). Více budeme vědět každopádně ve středu, sledujte nás.

Oživeno: Služba Eurotel Duet nabízí výhodnější volání mezi paušálem a kartou Go - hovorné je nižší o dvacet procent. U uživatele s paušálem navíc platí sleva i na MMS a SMS. Aktivace služby je bezplatná. Pokud však zákazník v průběhu jednoho měsíce provede více aktivací (tj. změní číslo, se kterým se páruje), bude mu účtováno 95 korun.

Uživatel Go může navíc při dobíjení získat volný kredit ve výši deseti procent z dobíjené částky. Tu lze využít tehdy, pokud paušální zákazník, s nímž má Duet aktivován, využije službu Dobíjení Go přes účet zákazníka se smlouvou. Eurotel rovněž umožňuje zasílání informační textovky v případě, že má uživatel Go nízký kredit.

Více informací se dozvíte v zítřejším podrobném článku.

Diskuze (34) Další článek: Nokia stále zvyšuje odstup od konkurence

Témata článku: EU, Mez, Volání, EuroHity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Hity na cestě. Jaké hry si zahrajete v prosinci 2021: Halo Infinite, Solar Ash a další

Na závěr roku letos moc velkých pecek nemáme. Čeká nás pořádně nabitý závěr zimy a začátek jara a v mezičase můžete dát šanci některým z menších kousků.

Martin Nahodil
Agenda
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

Nejlepší aplikace pro tento týden: Počasí s radarem, focení makra a zábavné programování

** V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? ** Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. ** Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikace
Nordic Telecom láká na připojení s trvalou 25% slevou. Objednávat je však třeba dnes
Lukáš Václavík
Nordic TelecomPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Tip: Jak stáhnout ISO Windows 11 a nainstalovat jej na „libovolný“ počítač?
Lukáš Václavík
Windows 11Operační systémyMicrosoft