EuroTel: jak bude probíhat přeměna na T-Mobile?

Jak jsme vás již včera informovali, slovenský EuroTel se začíná převlékat do barev svého vlastníka, tedy do růžového kabátku T-Mobilu. Jak bude proměna probíhat a co přinese zákazníkům?

Přechodné období bude trvat tři týdny a vyvrcholí 2. května 2005. V té době již bude značka EuroTel změněna na T-Mobile, obchodní jméno společnosti se změní z EuroTel Bratislava na T-Mobile Slovensko, a. s., a slovenský operátor se definitivně začlení do skupiny T-Mobile International.

Úzká spolupráce EuroTelu a T-Mobilu trvá už od roku 2002. V prosinci roku 2004 se stala díky odkoupení 49 % balíku akcií vlastníkem společnost Slovak Telecom. Následně představenstvo rozhodlo o změně značky společnosti na T-Mobile. Tím se EuroTel stane devátým členem skupiny T-Mobile a bude moci využívat všech synergií v rámci této mezinárodní společnosti.

Změna značky přinese zákazníkům přístup k exkluzivním telefonům dostupných pouze ve skupině T-Mobile a stejně tak k novým produktům, technologiím a službám. Stejně tak se mohou zákazníci těšit na výhodný roaming v rámci všech sítí skupiny T-Mobile.

Zákazníci si samozřejmě nejvíce všimnou nového designu značky, který budou vídat ve značkových prodejnách, na internetových stránkách a ve všech formách komunikace. Přejménovány budou samozřejmě například také tarify a názvy služeb. Dále EuroTel připravuje hromadné rozesílání konfiguračních zpráv, které změní název operátora na displeji mobilních telefonů. Z hlediska smluvních závazků se pro zákazníky v podstatě nic nezmění, jiné bude pouze obchodní jméno společnosti.

Diskuze (20) Další článek: Jak funguje Flarion: T-Mobile zrychluje data

Témata článku: EU, Jak, T - Mobil, Úzká spolupráce, Pře, MOBI, Mobil, Přechodné období, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

Natočte si EKG u chytrých hodinek od Samsungu. Ukážeme vám, jak na to

** Už dva modely chytrých hodinek od Samsungu podporují natočení EKG ** Samsung však v Evropě stále čeká na potřebné schvalovací procesy ** Pokud máte zájem, lze točení EKG na hodinkách aktivovat neoficiálně, ale na své vlastní riziko

Martin Chroust | 45