Eurotel má problémy s infolinkou a ovládáním služeb (oživeno)

Ve fóru se během dneška objevilo několik příspěvků, které poukazují na zjevně celostátní problémy, které postihly Eurotel. Kromě toho, že se často nedá dovolat na infolinku, není možné aktivovat ani změnit nastavení služeb, aktivovat nové karty SIM apod. Podobně jako hlasový informační systém není plně funkční ani internetový portál Eurotel Live. Na samotné telefonování nebo práci se zprávami ale výpadek nemá vliv.

Problémy nám potvrdil i tiskový mluvčí operátora Pavel Kaidl. V současné době ještě stále není jasné, kdy budou vyřešeny.


Oživeno v pondělí 12.10

Eurotel nám zaslal k problémům, o kterých jsme psali, zaslal podrobnější vyjádření:

Během víkendu došlo k omezení dostupnosti našich infolinek a některých jimi poskytovaných služeb. Toto omezení způsobila závada jednoho z našich vnitřních systémů. Závada byla v průběhu neděle odstraněna. Tímto se naše infolinky staly opět plně funkčními. V žádném případě během tohoto období nedošlo k omezení poskytování základních služeb, jako je telefonování, zasílání a přijímání SMS zpráv či datová komunikace. Za případné komplikace se našim zákazníkům velice omlouváme.

Diskuze (29) Další článek: T-Mobile vypnul doručenky: poradíme, jak to obejít

Témata článku: EU, Info, Euro, Ovládání, Průběh neděle


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196