Eurotel oznamuje zítřejší výpadek CDMA

Eurotel právě rozeslal následující oznámení:

Odstávka provozu služby Eurotel Data Expres

Zítra, dne 25. 11. 2004 v časných ranních hodinách dojde ke krátké odstávce služby Eurotel Data Expres z důvodu technických úprav, které umožní rozšíření kapacity sítě.

Probíhající výrazné rozšíření CDMA služby Eurotel Data Expres (100 nových základnových stanic) si vyžádá integraci nových prvků sítě, kterou nelze provést za provozu. Upozorňujeme proto zákazníky, že v noci z 24. 11. na 25. 11. bude služba Eurotel Data Expres v souladu s ustanovením článku 10.1 Všeobecných podmínek jen omezeně dostupná. Rekonfigurace započne ve 2:00 ráno. Přístup ke službě bude znovu obnoven v závislosti na postupu prací, nejpozději však v 6:00 ráno.

Děkujeme za porozumění pro toto opatření, které je nezbytné a přinese zákazníkům další rozvoj a zlepšování služby Eurotel Data Expres.

Diskuze (24) Další článek: V Evropě je další datová síť CDMA

Témata článku: CDMA, Výpadek, EU, #cd, Euro


Určitě si přečtěte

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195