Eurotel spustil Push to talk!

Tisková zpráva

Společnost Eurotel představuje novou službu Eurotel Přepínám

Služba založená na technologii Push To Talk je nyní dostupná dva měsíce bezplatně.

Společnost Eurotel Praha, spol. s r. o., začala poskytovat službu s názvem Eurotel Přepínám, která zákazníkům umožňuje vyzkoušet bezplatně po dobu dvou měsíců technologii Push To Talk. Tuto technologii uvedl Eurotel jako první mobilní operátor na český trh v prosinci loňského roku. Všichni zákazníci společnosti Eurotel mohou nyní používat mobilní telefon také jako vysílačku a spojit se i s více lidmi najednou.

„Unikátní služba Eurotel Přepínám umožňuje našim klientům kdykoliv proměnit mobilní telefon ve vysílačku a komunikovat tak okamžitě s celou skupinou kolegů nebo přátel. Službu ocení zejména ti z firemních zákazníků, kdo řídí pracovní týmy v terénu - s vysílačkou v mobilním telefonu získají rychlý přehled o tom, kteří z kolegů jsou k dispozici a mohou se ihned spojit s jedním nebo se všemi najednou,“ uvedl Andrei Marc Torriani, výkonný ředitel pro marketing společnosti Eurotel Praha, spol. s r. o.

Služba Eurotel Přepínám zajistí zákazníkovi téměř okamžité spojení – bez vytáčení čísla a čekání na spojení hovoru. Funguje na jednoduchém principu. Volající si ze svého seznamu vybere jednotlivce či skupinu a stlačením speciálního tlačítka na mobilním telefonu může ihned po sestavení spojení, oznámeného zvukovým signálem, začít mluvit. Komunikace je, stejně jako u vysílačky, jednosměrná. Hovořit tedy může pouze jeden účastník, zatímco ostatní poslouchají.

Služba Eurotel Přepínám je dostupná v síti Eurotel na všech místech v České republice se signálem GSM a GPRS.

Společnost Eurotel přichází v současné chvíli s nabídkou bezplatné aktivace a vyzkoušení služby po dobu alespoň dvou měsíců bez poplatku. Tato nabídka platí pro všechny zákazníky společnosti Eurotel, kteří využívají některý z hlasových tarifů Eurotel.

Služba Eurotel Přepínám je v současnosti podporována mobilními telefony Nokia 6020, Nokia 5140 a telefony s operačním systémem Symbian – Nokia 6600, Nokia 6670 a Nokia 7610. Další telefony Nokia podporující službu Eurotel Přepínám budou uvedeny během tohoto roku. Eurotel rovněž plánuje rozšíření portfolia mobilních telefonů pro tuto službu také o další značky. Pro firemní zákazníky navíc Eurotel připravil speciální nabídku zvýhodněných cen telefonů Nokia 6020 a Nokia 5140.

Po uplynutí dvou měsíců bezplatného vyzkoušení služby Eurotel Přepínám budou moci paušální zákazníci pokračovat v jejím neomezeném používání podle denní nebo měsíční sazby. S denním tarifem získá zákazník možnost využívat technologii Push To Talk po celý den za 39 Kč (bez DPH) a za pouhých 399 Kč (bez DPH) ji může neomezeně používat po dobu kalendářního měsíce.

Eurotel Přepínám

Tarif Aktivace Poplatek Volné jednotky
Bez DPH Vč. DPH časové období

Přepínám Nonstop

zdarma

399 Kč 474,81 Kč

Měsíc

neomezeno

Přepínám

zdarma

39 kč 46,41 Kč

24 hodin

neomezeno

S aktivací a nastavením služby pomohou klientům obchodní zástupci společnosti Eurotel nebo prodejci ve značkových prodejnách Eurotel. Další informace jsou k dispozici na www.eurotel.cz.

Diskuze (68) Další článek: Oskar prodlužuje platnost levných MMS z ciziny

Témata článku: EU, Nokia 5140, Nokia 6020, Nokia 6600, Nokia 6600 fold, Nokia 6600 slide, Nokia 6670, Nokia 7610, Nokia 7610 Supernova, Unikátní služba, PUSH, Pracovní tým, Bezplatné vyzkoušení, Euro


Určitě si přečtěte