Eurotel vylepší registr zmeškaných hovorů

Dozvěděli jsme se, že Eurotel 26. ledna vylepší službu Zmeškané hovory. Díky ní se prostřednictvím textových zpráv můžete dozvědět, kdo vám volal, když jste měli vypnutý telefon nebo byli mimo signál.

V současné době dostanete v textovce zprávu zaslanou z čísla +999100, ve které je uvedeno telefonní číslo volajícího. Nezjistíte ale jeho jméno, i když číslo třeba máte uloženo v telefonním seznamu (resp. postup je trochu složitější). Od 26. ledna se registr zmeškaných hovorů Eurotelu bude chovat stejně jako u ostatních operátorů. Zpráva přijde přímo od čísla, které se vám nedovolalo, takže v případech, když ho máte uložené v adresáři, rovnou uvidíte jméno.

S tímto řešením ale není možné slučovat informace o více zmeškaných hovorech v jedné zprávě. Eurotel proto pro každé číslo pošle jednu samostatnou textovku. V jejím těle najdete například takový text: „Uživatel uvedený jako odesílatel SMS zprávy se Vám pokoušel 26. 1. 14:00 3× dovolat. Zprávu zdarma odeslal Eurotel prostřednictvím služby Zmeškané hovory.“

Diskuze (22) Další článek: Hop-On Blade: konkurence pro Motorolu V3 Razr?

Témata článku: EU, Zmeškaný hovor, Euro, Hovor


Určitě si přečtěte