Fotohádanka: kdo pozná, co je na obrázku? (správná odpověď)

Soutěž s poznáváním detailů mobilů vás minulý týden zjevně zaujala, někdy ji proto určitě zopakujeme. Než se ale objeví nové modely, které do ní budeme moci zařadit, občas připravíme i samostatnou fotohádanku v bleskovce. Zde je první díl.

Kdo pozná, co je na následujícím obrázku, anebo kdo bude alespoň nejblíž? Je to samozřejmě věc, která se týká mobilních telefonů.

Klepněte pro větší obrázek


Oživeno 14.24: Ačkoli se v diskusi objevily zajímavé názory, ještě nikdo přesně neurčil pravý význam zobrazeného předmětu. Přitom je hned na titulní straně webu jednoho výrobce mobilních telefonů ... Bude tato nápověda stačit?


Oživeno 22.13: Vidím, že hádanka byla velmi těžká a nepomohla ani nápověda. Nic si z toho nedělejte, nepoznal bych to ani já, ani nikdo jiný z redakce. Obrázek najdete na titulní straně webu výrobce luxusních mobilních telefonů Vertu - www.vertu.com. Jedná se o rubínové ložisko, které je uloženo pod každým tlačítkem na klávesnici. Rubín (nebo může jít o jiný drahokam) se kvůli svým vlastnostem využívá u malých namáhaných součástek - dříve to byly náramkové hodinky, nyní přišel vhod i při konstrukci klávesnice mobilního telefonu.

S fotohádankou se na MobilManii nesetkáváte naposled. Jakmile zase objevím něco dostatečně šíleného, co bude mít souvislost s mobilním telefonováním, nenechám si to pro sebe. Kdybyste něco objevili vy, můžete mi poslat e-mail a třeba vaši hádanku zveřejníme.

Diskuze (85) Další článek: Pár nových japonských mobilů (pro naštvání)

Témata článku: Správná odpověď, Obr, Odpověď, Foto


Určitě si přečtěte