Hrajeme o chytrou Nokii. Hlasujte pro nejlepší blog

Blogování na MobilManii má za sebou další kolo. Vybrali jsme pět nejlepších blogů a na vás je teď rozhodnout o absolutním vítězi. Dostane Nokii N81 ve verzi s 8GB vnitřní paměti. Nejlepší blog můžete vybírat z následující pětice až do samotného konce října (končit tedy budeme v sobotu 31. října sekundu před půlnocí), každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny. V neděli pak uveřejníme jméno vítězného blogu a jeho autorovi/autorům pošleme herní smartphone Nokia N81 8GB.

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo blogovací soutěže a vy se můžete xo další Nokii. A tentokrát to bude model N86 8MP, první Nokia s 8Mpx fotoaparátem, tedy telefon za 10 000 Kč.

Redakcí nominované blogy

 • Mobil(n)ovinky
  Stálice našich blogů a už trojnásobný vítěz soutěže o nejlepší blog. Pánové se věnují operátorům, mají u nich své špióny a jejich informace tak jsou zaručeně čerstvé. 
   
 • Mobilní koncepty, vynálezy, zlepšováky
  Atraktivní téma, obrázky a nápady povětšinou pocházející z fantazie designérů. Až do reality to většinou nedotáhnou, přesto může být zajímavé se jimi probírat. 
   
 • Mac Life ®
  Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak. 
   
 • Symbitalog
  Na tomto blogu najdete tipy na zajímavý software pro Symbian. Díky krátkému popisu a přehledné tabulce máte hned jasno, o co jde…
   
 • Počmáraný blok
  Říjnový nováček se specializuje na Vodafone a jeho služby. Autor je někdy až podezřele dobře informovaný…

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do soboty 31. října 23:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas, duplicity budou odstraněny.

Diskuze (3) Další článek: Týden Mobilně 9: s Honzou na dovolené

Témata článku: Nokia, Soutěže, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Nokia N81, Nokia N81 8GB, Hra, Blog, Pro +, Herní smartphone, Hlas