Hrajeme o Nokii E71, hlasujte pro nejlepší blog

Hrajeme o Nokii E71, hlasujte pro nejlepší blog

Co se lednového blogování na MobilManii týče, zbývá už jen zvolit nejlepšího z nejlepších. Abychom vám výběr usnadnili, přinášíme seznam pěti nominovaných blogů, pro které můžete hlasovat. Vítěze ohlásíme v pondělí 1. února a pošleme mu živoucí legendu mezi pracovními komunikátory, krásnou bílou Nokii E71. Hlasovat můžete jako vždy až do samého konce měsíce, končit tedy budeme v neděli 31. ledna 2010 sekundu před půlnocí. Každý čtenář může hlasovat pouze jednou, duplicity budou vyřazeny.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Nokia E71

Redakcí nominované blogy

Není váš blog mezi vybranými? Nevěste hlavu, s vyhlášením vítěze začne další kolo soutěže a vy se můžete ucházet o další chytrou Nokii.

  • Google Android Blog 
    Zprávy a zprávičky o operačním systému Google Android. V lednu pochopitelně dominovaly články věnované prvnímu skutečnému GooglePhonu Nexus One.
  • Mobil 2 
    Jak si objednat Nexus One z USA, i když to Google výslovně zakazuje? Blog Mobil 2 podává otázky, na které by vás nikdy nenapadlo se zeptat.
  • Mac Life ®
    Karel Boháček je specialista na produkty značky Apple a nevynechává ani iPhone. Přestože se primárně zabývá počítači a jeho blog je pod doménou Živě.cz, počte si u něj i MobilManiak.

Hlasovat pro nejlepší blog

Hlasování je otevřené do neděle 31. ledna 2010, končíme ve 23:59:59 hodin. Každý přihlášený čtenář má pouze jeden platný hlas. Formulář vám sice dovolí hlasovat vícekrát, ale v úvahu bude brán pouze první hlas, duplicity budou odstraněny.

Diskuze (9) Další článek: Navigace zdarma už i pro Nokii N97, slíbena pro N900

Témata článku: Nokia, O MobilManii, Apple iPhone 4GB, Google Nexus One, Nokia E71, Blog, Kolo soutěže, Hlas, Hra


Určitě si přečtěte

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21