HTC Artemis: PocketPC s Wi-Fi a GPS brzy v prodeji

HTC Artemis, HTC Cruiser, HTC P3300, O2 XDA Orbit nebo T-Mobile MDA Compact III. Všechny tyto názvy označují různě upravené verze nového kapesního počítače založeného na operačním systému Windows Mobile 5.0.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
HTC Artemis neboli MDA Compact III neboli HTC P3300

A co dál nabídne HTC Artemis ve své základní výbavě? Bezdrátové připojení pomocí technologií Wi-Fi (802.11b/g), Bluetooth (2.0 s podporou A2DP Bluetooth stereo), GPRS a EDGE, integrovaný modul pro družicový navigační systém GPS, FM rádio, podporu paměťových karet typu microSD, 2 megapixelový fotoaparát nebo displej s rozlišením 240 × 320 bodů a podporou 65 tisíc barev. Lákadlem bude také unikátní ovládání HTC RollR, které kombinuje trackball a trackwheel a umožňuje jednoduší pohyb v menu i zobrazených mapových podkladech.

 
O2 XDA Orbit vyniká stylovým zpracováním v černé

Drobné rozdíly se ale přeci jen najdou. Podle posledních informací se totiž na rozdíl od O2 T-Mobile rozhodl z výbavy vyřadit bezdrátové Wi-Fi. Uživatelé MDA Compact III tak přijdou o možnost lokálního vysokorychlostního připojení. Útěchou jim budiž snad jen nižší cena.

Tip: HTC: čtyři nová zařízení oficiálně

A v jakých relacích se bude HTC Artemis pohybovat? Během několika týdnů bude v Německu pod označením O2 XDA Orbit uveden na trh za 619,99 EUR (cca 17 600 Kč). Spolu s ním získá zákazník v balení i 512 MB microSD kartu s předinstalovanými mapami Německa, Rakouska a Švýcarska. O tom, zda se i český O2 rozhodne tento model zařadit do prodeje, zatím nemáme podrobnější informace.

Diskuze (12) Další článek: Benq-Siemens EF51: zaplačte, Siemens odešel (test)

Témata článku: HTC, GPS, AR, Wi-Fi, HTC P3300, O2 XDA Orbit, T-Mobile MDA Compact, T-Mobile MDA Compact III, ART, Pocket, Prodej, Artemis, Brzy


Určitě si přečtěte