Huawei, to nejsou jen smartphony. Firma nabízí před prázdninami levnější autonabíječku

Když se řekne Huawei, každý si automaticky vybaví smartphony, někteří možná i tablety nebo technologie pro síťovou infrastrukturu. Spotřebitelská divize má ale v nabídce také nejrůznější příslušenství k mobilním telefonům. Čínský výrobce před prázdninami zlevňuje nabíječku do auta Huawei AP38. Doporučená koncová cena je 999 Kč, někteří prodejci ale příslušenství prodávají i pod 800 korun.

Techologii SuperCharge představilo Huawei poprvé s modelem Mate 9:

Nabíječka v černo-stříbrném provedení podporuje technologii rychlého nabíjení Huawei SuperCharge, se kterým jsou kompatibilní nejvyšší smartphony řady Mate a P. Nabíjecím standardem je 5V/1A, k tomu se přidává rychlé dobíjení 9V/2A či 5V/2A, nebo ještě rychlejší nabíjení SuperCharge 5V/4,5A. Díky dvěma USB zdířkám lze mít během nabíjení smartphonu připojené i další elektronické zařízení využívající tento standard. V balení je k dispozici metr dlouhý USB-C kabel.

Diskuze (13) Další článek: Operátoři si „přehodili“ frekvence. Budou moci nabídnout rychlejší mobilní data

Témata článku: Huawei, Technologie, Nákup a ceny, Příslušenství, Nabíjení, Rychlé dobíjení, Autonabíječka, SuperCharge, Čínský výrobce, Rychlé nabíjení, Stříbrné provedení, Zařízení využívající, Nabíječka, Mobilní telefon, Elektronické zařízení, #Huawei, Prázdniny, Nejvyšší smartphone, Nabíjecí standard, Firma, Pře, USB, Auto, Spotřebitel, Síťová infrastruktura