iPhone 8 se prý zpozdí až o dva měsíce. Na vině jsou zásadně nové komponenty

Spekulace kolem iPhonu 8 se množí, tentokrát však nebude řeč o technologiích, ale o datu prodeje. Analytik Ming-Chi Kuo ze společnosti KGI Securities očekává, že Apple začne vyrábět až v říjnu, nebo dokonce v listopadu. Přitom v minulých letech nabíhala výroba už v srpnu či září.

Důvodem zpoždění má být řada nových komponent. Nejčastěji se zmiňuje OLED displej, ale také procesor Apple A11, zásadně vylepšená čtečka otisků prstů 3D Touch, nebo fotoaparát.

Tradiční datum premiéry (první polovina září) naopak ohrožené být nemusí. Jen se pak déle bude čekat na start prodeje. Kuo také předpovídá, že Apple bude mít (ještě větší než obvyklé) problémy s uspokojením poptávky a na iPhony 8 se bude čekat.

Via 9to5Mac.com

Diskuze (113) Další článek: Jak funguje Apple Liam. Robot, který recykluje staré iPhony

Témata článku: Apple, iPhone, Spekulace, Energous, WattUp, Apple iPhone 8 256GB, Výsek, Displej nikoli, Ming-Chi Kuo, Měsíc, Noha, Budoucí iphone, Vision next, Drake, Marek, Bottle, Komp, Správná cesta, Steel Drake, První polovina, Meš, Současný model, Marek Weidlich, Nov, S budoucí, Apple iPhone na Heureka.cz