Jak fotí 5Mpx Nokia N95?

Minulý týden se na vybraných trzích začala prodávat dlouho očekávaná Nokia N95. Možná se na tento mobil také těšíte a jste zvědaví, jaké dělá tento pětimegapixelový fotomobil fotky. První majitelé už telefon používají a rádi se chlubí svými fotografiemi. Asi nejlepší je podívat se na Flickr, což je celosvětově zřejmě neoblíbenější služba na sdílení fotek. Navíc si zde můžete nechat vytřídit fotografie podle použitého fotoaparátu – pro fotky z Nokie N95 klikněte sem. Obzvlášť doporučuji tuto galerii.

Pěkné fotografie z Nokie N95 předvádí také redaktoři serveru AllAboutSymbian.com. U nás v redakci na Nokii N95 zatím stále čekáme, ale termín slíbené zápůjčky k testování už se rychle blíží.

Diskuze (25) Další článek: O2: SMS soutěž o let stíhačkou

Témata článku: Nokia, Focení mobilem, Jak fotí, Nokia N95, Nokia N95 8GB, JakVybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Švédové vyzývají Evropskou unii, aby zakázala těžbu kryptoměn. Bojí se o životní prostředí

Švédové vyzývají Evropskou unii, aby zakázala těžbu kryptoměn. Bojí se o životní prostředí

** Ředitelé dvou švédských orgánů chtějí zakázat těžbu kryptoměn ** Důvodem jsou negativní dopady na životní prostředí ** Kryptoměny jsou prý z pohledu klimatických změn hrozbou

Karel Kilián
ŠvédskoEvropská unieKryptoměny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Ghost of Tsushima: Director

Ghost of Tsushima: Director's Cut - vítaný výlet do sousedství | Recenze

Jin se vydává na cestu za záchranou ostrova Iki a poznáním vlastní minulosti.

Michal Maliarov
Ghost of TsushimaRecenze