Jak fotí japonské mobily?

Minulý týden jsme vydali článek o nové sérii telefonů Foma, prodávaných v Japonsku. Na serveru k-tai.impress se již objevila první recenze modelu SH901iC obohacená živými fotografiemi, včetně fotografií pořízených integrovaným dvoumegapixelovým fotoaparátem.

Pokud ve vás propukla minulý týden závist, prohlédněte si následující ukázkové fotografie a zřejmě se rozpoutá ještě více.

Po kliknutí se obrázky zobrazí v plném rozlišení (cca 500 kB).

 
Takhle nějek bychom mohli fotit mobilem možná již za rok. Na fotografiích je patné, že optika ještě nějaké mouchy má, ale s fotomobily, které teď známe, bohužel snad ani nemůžeme srovnávat.

Trochu úsměvně pro nás Evropany vypadá prostředí telefonu, posuďte sami.

   
Hlavní nabídka • je libo textovku? • v telefonu si můžete prohlédnou dokumenty z Wordu a Excelu • aplikace pro dálkové ovládání elektronických zařízení a pro správu televizního programu


Také jsme vám ukázali nový model telefonu Pantech, který vypadá spíše jako digitální fotoaparát s integrovaným mobilním telefonem. Na serveru SlashPhone se již také objevily snímky pořízené tímto přístrojem. Nu, máme se na co těšit, pokud něco takového dorazí někdy i k nám.

Snímky jsou v náhledech zmenšeny, nebudou zobrazeny v plném rozlišení (max 130kB).

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

A pokud chcete vidět, jak fotí pětimegapixelový fotomobil, podívejte se do této starší bleskovky, kde najdete odkaz k fotografiím pořízených unikátním Samsungem SCH-S250.

Diskuze (12) Další článek: Nové Sony Ericssony: Karin a Kristina

Témata článku: Focení mobilem, Jak fotí, Mobil, MOBI, Jak


Určitě si přečtěte