Je tohle nová Motorola Razr?

Na diskusním serveru Mobile-Files.com se objevilo několik nových příspěvků, které upozorňují na první neoficiální obrázky Motoroly Razr Pro. Telefon bude prý představen až v druhé polovině letošního roku. Tyto informace ale nejsou potvrzeny, takže k nim přistupujte obezřetně.

 

Rozměry modelu jsou 99 × 53 × 20 mm a hmotnost by se měla pohybovat kolem 125 g. Již podle těchto hodnot je zřejmé, že nepůjde o žádného drobečka. Podle informací zveřejněných v diskusi je Motorola určena jak pro sítě třetí generace WCDMA/UMTS, tak pro ty klasické sítě GSM. Fungovat by měla po celém světě v pásmech 900/1 800/1 900 MHz.

Z dalšího vybavení bychom mohli jmenovat QVGA displej schopný zobrazit až 262 tisíc barev. Do paměti telefonu se vejde 64 MB dat. Tato velikost však není konečná a je možné ji rozšířit paměťovými kartami typu TransFlash až do velikosti 512 MB. Přestože takovéto kapacity zatím nejsou k dispozici, společnost SanDisk už oznámila, že se ke konci roku chystá karty 512 MB uvést na trh. Aby bylo do paměti co ukládat, vybavila prý Motorola model RAZR Pro dvoumegapixelovým fotoaparátem a navíc druhou kamerou s rozlišením VGA pro videokonference. Samozřejmě nemůže chybět ani bezdrátové rozhraní Bluetooth pro datovou komunikaci.

Diskuze (8) Další článek: Recenze HP iPaq hx2410: ten, co láme rekordy

Témata článku: Motorola, Razr, Motorola Razr, Motorol, Nov, Nová Motorola, Motor, Ráz


Určitě si přečtěte