Jedete s Vodafonem na MFF? Rezervujte si film přes SMS, půjčte si koloběžku

Stihli jste se zaregistrovat a říct si o místo zdarma ve Vodafone hotelu při Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech? Pak by vás i ostatní návštěvníky mohl zajímat nový systém na rezervaci lístků na jednotlivá filmová představení.

Rezervační kanály jsou dva, platí na aktuální a následující den: portál Vodafone live! a SMS. První možnost je logicky určena pouze zákazníkům Vodafonu, rezervační aplikace je schována pod speciální položkou „Karlovy Vary“. Na stejném portálu jsou neustále k dispozici informace o festivalu, Vodafone hotelu, o MMS soutěži o akreditace a ubytování, o programu Vodafone Fér Klubu. Ostatní akreditovaní návštěvníci zašlou SMS s klíčovým slovem a v příslušném tvaru (viz obrázky níže) na číslo 906 09 05. Cena jedné zprávy je 5 Kč.

vodaf1.gif

vodaf2.gif

Vodafone připravil také několik zajímavých akcí. Přístupné jsou pro všechny návštěvníky MFF, ale zákazníci tohoto operátora mají vždy nějakou tu výhodu…

  • Vodafone Fér klub: 30 minut internetu zdarma pro zákazníky kavárny, každý večer koncerty a taneční párty (Gipsy.cz, Michael Burian, Tim Felixe, Kryštof,…). S Festival passem a akreditací vstup 100,- Kč, bez akreditace 150,- Kč. Dále barmanská škola, kadeřníci, tetování a další.
  • úschovna zavazadel - pro zákazníky Vodafonu zdarma
  • půjčovna koloběžek - pro zákazníky Vodafonu zdarma
Diskuze (3) Další článek: Garmin Nüvi 250: malý princ (test)

Témata článku: , , , , F +, Řez, MFF, Kolo, Akreditace, Pře, Film +, Voda, Rez, Barma,