K Nokii N93 dostanete film Mission Impossible 3 na paměťové kartě

Mission Impossible 3 nedávno pomalu sestoupil z filmových pláten a usídlil se na DVD discích. Spolu s nimi však obsadí i paměťové karty miniSD, které budou následně přibaleny do krabic s Nokiemi N93. Doplněny nebudou všechny krabice a bohužel především ne ty české. Na film k telefonu se mohou těšit zákazníci z Finska, Francie, Německa, Maďarska, Irska, Itálie, Portugalska, Španělska, Turecka a Velké Británie.

Tato akce ale možná nastartuje novou módu. Výrobci telefonů se chlubí velkými displeji a možností přehrávat video a jak lépe prezentovat tuto funkcionalitu, než atraktivním filmem připraveným na paměťové kartě telefonu. Pro filmové distributory by to znamenalo nový směr odbytu. A nakonec by měl být nejspokojenější zákazník.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek 
Nokia N93

Film Mission Impossible 3 bude dodáván v plné délce na kartě s kapacitou 512 MB. Pro potřeby displeje mobilního telefonu bude kvalita videa více než dostatečná, se snímkováním 25 fps a stereofonním zvukem. Nokia N93 disponuje kvalitním barevným displejem s úhlopříčkou 61 mm a můžete ji připojit i k televizi.

Diskuze (6) Další článek: Na televizi přes pevnou linku už se kouká 5000 diváků

Témata článku: Nokia, Film, Paměť, Nokia N93, Nokia N93i, Karta


Určitě si přečtěte