Kochejme se: japonský Vodafone představil letní kolekci telefonů

Japonští operátoři mají ve zvyku představovat nové telefony v rámci sérií. Japonský Vodafone včera takovou kolekci představil, bude se nabízet letos v létě. Do nabídky se dostane šest nových telefonů:

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone 705T – telefon vyrobila Toshiba, jedná se o jednoduché véčko se speciálními tlačítky pro ovládání přehrávače hudby na předním krytu. Displej s rozlišením 176 × 220 bodů, megapixelový fotoaparát, slot na miniSD karty, Bluetooth.

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone V904SH – véčko od Sharpu, které má neuvěřitelné rozlišení displeje. Na plochu se vešlo 480 × 640 bodů. Jak to vypadá v praxi se můžete podívat zde (obrázky i video). Ve výbavě je dále například 3,2MPx fotoaparát a GPS navigace.

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone 705SH – véčko nazývané Slimia je rovněž od Sharpu. Zajímavé je svým plochým designem a tloušťkou 17 mm. Ve výbavě je například QVGA displej, slot na microSD karty a dvoumegapixelový fotoaparát.

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone 905SH – opět Sharp a opět specialitka. Véčko se schopností příjmu digitální televize má obrovský displej s rozlišením 240 × 400 bodů, který se dá otočit a sledovat na jeho širokoúhlém obraze televizi nebo video. Jinak se jedná o klasický multimediální 3G mobil.

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone V604T – toto elegantní véčko má na svědomí Toshiba. Možná působí jako mobil pro ženy, ale v tom případě by se muselo jednat o řádné „technoidky“. Multimediální mašinka přijímá digitální televizní signál, přehrává multimediální soubory a má i vestavěné FM rádio.

Klepněte pro větší obrázek 

Vodafone V201SH – „lowend“ určený především pro zákazníky s předplacenou službou má klasickou konstrukci, u které překvapí hmotnost jen 79 g a malá tloušťka 16 mm. Výbavě dominuje QVGA barevný aktivní displej, chybí ale fotoaparát nebo slot pro paměťové karty.

Klepněte pro větší obrázek 

Diskuze (11) Další článek: Pozor na telefonní automaty: vezmou si více, než se dočtete

Témata článku: Vodafone, Pře, Voda, Telefon, Let


Určitě si přečtěte