Kompaktní dvoumegapixelový fotoaparát s mobilem a 1,5 GB paměti

Nové telefony značky Sony Ericsson razí novou koncepci přístroje kombinujícím digitální fotoaparát s mobilním telefonem. Z jedné strany máte jedno, na opačné straně druhé. Ostatní značky se nechaly inspirovat a nyní přišel se svým novým modelem i Pantech Curitel, který je pro nás výrobcem spíše exotickým.

Na stávajících dvoustranných fotomobilech je zatím stále znát, že na druhé straně najdeme něco víc. Zkuste se ale podívat na následující obrázek.

Klepněte pro větší obrázek 

Přístroj vypadá opravdu obyčejně, jako běžný kompaktní digitální fotoaparát, v tomto případě s rozlišením 2,1 megapixelu. Nicméně umí ledacos navíc. Tak třeba dokáže nahrávat video i se stereofonním zvukem, má automatické ostření, jedenáctinásobný zoom a scénu dokáže přisvětlit integrovaným bleskem. Pro ukládání vašich obrazových vzpomínek je k dispozici 512 MB SDRAM a 1GB flash paměti. Videonahrávky ve formátu MPEG4 tak můžete pořizovat až hodinové.

Znalci však již tuší, že u Pantechu najdeme ještě něco navíc. Obraťme proto přístroj a nechejme se unést, opět máme co závidět.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Z fotoaparátu se vyklubal vysouvací mobil, a to pořádně vybavený. Displej zobrazuje 262 tisíc barev, zvonění obstarává 60 hlasů naladěných firmou Yamaha a samozřejmostí je také přehrávání MP3 souborů, kterých se do paměti vejde opravdu mnoho. Pokud se vám nový Pantech zalíbil, určitě vás zamrzí, že je určen pro síť CDMA a prodávat se bude pouze v Koreji za cenu kolem 500 dolarů.

Diskuze (12) Další článek: Skákající hlavy pro chytré telefony s Windows Mobile

Témata článku: Fotoaparát, Kompakt, Mobil, MOBI, Komp, Foto


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

RECENZE: Redmi Note 9 Pro – impérium vrací úder

** Redmi Note 9 Pro se chlubí čtveřicí snímačů s až 64Mpx rozlišením ** 5 020mAh baterie zajistí dobrou výdrž a podporuje až 30W dobíjení ** Snapdragon 720G ve spolupráci s 6GB RAM zajistí dostatek výkonu

Milan Měchura | 21