Kurzové sázky už i na mobilu

Společnost Synot Tip zareagovala jako první v ČR na rostoucí oblibu moderních technologických zařízení typu „smartphone“ a nabízí svým klientům možnost sledovat aktuální kursovou nabídku společnosti Synot Tip na mobilu.

Tuto službu zajistí software, který je volně ke stažení ze stránek www.phonesoft.cz. Software je určený pro mobily podporující jazyk Java. Dnešním dnem si také každý klient společnosti SYNOT TIP může na internetu zkontrolovat svůj sázkový tiket. Obsah tiketu včetně informací o tipech na jednotlivé sázkové příležitosti najde na webové adrese www.synottip.cz.

Klepněte pro větší obrázek Ukázka nabídky aplikace

Pokud klient v sekci Moje sázky vyplní do rámečku nadepsaného Kontrola tiketu dvanácticiferné číslo tiketu a klikne na tlačítko Odeslat, dozví se obratem, zda byly jeho sázky výherní, nevýherní nebo dosud nerozhodnuté. V případě, že jsou všechny sázkové příležitosti z tiketu rozhodnuté, dozví se klient samozřejmě i výši případné výhry.

„Konkurenční výhodu stavíme na využití možností nejmodernější techniky – mobilních telefonů, internetu a on-line sázkových terminálů. Chceme se stát nejpohodlnější sázkovou společností a poskytnout sázejícím možnost podávat i kontrolovat sázky 24 hodin denně,“ uvedl Jan Volhejn , sázkový analytik společnosti Synot Tip.

Diskuze (6) Další článek: Bluetooth „samopal“ útočí na vzdálenost jednoho kilometru

Témata článku: Mobil podporující, MOBI, Mobil, Kurz, Kurs


Určitě si přečtěte