Legendy v Pokémon Go pokračují, brzy přijde na řadu i MewTwo [oživeno]

Mobilní hra Pokémon Go si může zaškrtnout další, finančně velmi plodné, období. Koncem července se hra vyšvihla na špici nejvýnosnějších aplikací na Google Play, a vděčit tomu může za nový element hry - Raidy. Jedná se o jakési „nájezdy“ na pokémony, které je třeba porazit ve větším počtu hráčů, a následně máte možnost si často vzácné pokémony samostatně odlovit.

Pro přístup k raidů je třeba tzv. Raid Pass, pokud žádný nemáte, dostanete každý den jeden zdarma. Pokud však chcete vyrážet na více raidů po sobě, je třeba koupit další Premium Raid Passy za skutečné peníze. A protože se do hry dostali legendární pokémoni (Lugia, Articuno, Moltres a Zapdos), byl zájem o Raid Passy obrovský. Niantic navíc v obchodě nabídl speciální bundly, které samotné Raid Passy ještě zlevnily, a jejich součástí byly i další herní itemy.

A protože je dnes poslední den k odlovení Zapdose, vyrojila se spousta spekulací o tom, zda Niantic výskyt legendárek pozastaví, a nebo v nich bude pokračovat. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat, protože se na dnešním eventu Pokémon Go Stadium v Japonsku objevil další legendární pokémon MewTwo.

Účastníci eventu tak mají jedinečnou možnost odchytit nejsilnějšího pokémona ve hře. Za jeho porážku (jeho CP je 49 430) dostanou minimálně 50 Premier Ballů, a co je podstatné, tak i 100% šanci na jeho chycení. Obdobně to bylo i u zpackaného eventu Pokémon Go Fest v USA, následně se však legendárky začaly objevovat po celém světě a to se základní 3% šancí na odchyt. Obdobně by to mohlo vypadat i s MewTwo, který by se mohl v průběhu zítřka začít objevovat po celém světě. Niantic tuto možnost však zatím oficiálně nepotvrdil.

Oficiální video vydané u příležitosti startu legendárních polémonů:

 


Oživeno 14.8. 15:00: Společnost Niantic oznámila, že v průběhu několika posledních týdnů bylo po celém světě poraženo a odchyceno tisíce legendárních pokémonů. A na počest úspěšného tažení za legendárkami dostanou trenéři druhou šanci. Ode dneška až do 31. srpna budou v Raidech k dispozici všichni doposud uveřejnění legendární pokémoni, tj. Articuno, Moltres, Zapdos i Lugia.

Klepněte pro větší obrázek
Čtyři legendární ptáci zůstávají - v terénu je půjde odchytit všechny najednou

Niantic se vyjádřil i k pokémonovi MewTwo, jehož půjde brzy odlovit po celém světě. Ovšem s jedním rozdílem. MewTwo bude součástí tzv. Exkluzivního Raidu, na který budou trenéři pozvání skrz aplikaci Pokémon Go. A abyste dostali pozvánku, je třeba na dané gym nejprve porazit některého z běžných bossů. Hra vám dá s předstihem vědět, kdy se na té či oné gym uskuteční Exkluzivní Raid, abyste se na něj mohli připravit soubojem z jiným bossem. Zatím však nevíme, jaké je maximální interval pro to, aby se vám předchozí absolvovaný Raid ještě započítal...

Klepněte pro větší obrázek
Novinkou bude MewTwo, který se začne objevovat v Exkluzivních Raidech

Prvním pokémonem z exkluzivního raidu bude MewTwo, další legendární pokémoni budou následovat v brzkých týdnech.

Diskuze (8) Další článek: LG instalovalo největší OLED obrazovku na světě. Je zprohýbaná do tvaru vlny

Témata článku: iOS, Mobilní hry, Android, Mobilní aplikace, Google Play, USA, Apple Store, Pokémon GO, Niantic, Legenda, Nezvládnutý pokémon, Svět, Poslední den, Articuno, Go Fest, Nájezd, Japonsko, MewTwo, Stadium, Maximální interval, Úspěšné tažení, Skutečný peníze, První pokémon, Raid Passo, Velký počet


Určitě si přečtěte

Vodafone mění firemní slogan a snižuje cenu pevného internetu na polovinu
Jan Láska
InternetAkční nabídkaVodafone
AAWireless: malá krabička, která zpřístupní Android Auto i bez kabelu
Jan Láska
Chytré autoAndroid AutoPro řidiče
Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

Xiaomi Mi 11 Ultra má dva displeje a nejlepší foťák na trhu

** Xiaomi Mi 11 Ultra láká na špičkový fotoaparát a druhý displej ** Dvojice modelů Mi 11 Lite uspokojí náročnější uživatele střední třídy ** Překvapením je odlehčená vlajková loď Mi 11i

Martin Miksa | 105

Martin Miksa
DxOMarkDruhý displej
RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

RECENZE: Samsung Galaxy A52 5G – I letos má zaděláno na bestseller

** Otestovali jsme další letošní nové „áčko“, které by se mohlo stát mainstreamem ** Podobnost s Galaxy A72 je, až na baterii a jeden foťák, dost velká ** Sáhnete po levnější LTE verzi nebo po výkonnější 5G variantě?

Martin Chroust | 29

Martin Chroust
GalaxyRecenze
Nový iPad Pro zamotá hlavu hned dvakrát. Prvně výkonem, pak cenou
Martin Miksa
iPadOSiPadTablety
RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

RECENZE: Nokia 8.3 5G – dlouhé čekání na telefon Jamese Bonda

** Design a modrá barva je parádní, to se musí nechat ** Výkony ultraširokého foťáku jsou slabé, škoda ** Telefon má čistý Android 11, ten ale bude potřebovat péči

Jakub Michlovský | 16

Jakub Michlovský
Android OneRecenze