Letošní Vánoce u T-Mobilu začnou v říjnu: volné minuty i telefony zdarma

T-Mobile již 2. října rozjíždí vánoční akci, ve které pro nové paušální zákazníky nabízí velké množství volných minut i SMS zpráv i vybrané telefony zdarma. Noví majitelé Twist karet se pak mohou těšit na speciální tarif Twist Vánoce 2006 s voláním mimo špičku za jednu korunu nebo na Twist sadu s šesti set korunovou slevou.

Tarifní zákazníci

Každý zákazník, který od 2. října do 31. prosince 2006 uzavře novou Účastnickou smlouvu (včetně přenesení čísla od jiného operátora), nebo přejde z předplacené karty Twist na jeden ze standardních tarifů s dvouletou smlouvou, dostane na každý měsíc balíček 5000 volných minut a 5000 SMS do sítě T-Mobile, což je více než 160 minut a 160 SMS na každý den. Nabídku je možné využít jak při uzavření smlouvy se zvýhodněním HIT (o 20 procent levnější volání a SMS za 1 Kč bez DPH), tak při získání telefonu za zvýhodněnou cenu.

Jak dlouho si zákazník bude moci nekonečné volání a SMSkování užívat, záleží na tarifu, který při podpisu smlouvy zvolí. Minimálně však tři měsíce – pro tarif T 30/T 30 HIT – maximálně až po dobu dvou let – tarif T 1500/T 1500 HIT. Bonusové minuty zákazník bude čerpat až po provolání volných minut svého tarifu.

Každý zákazník, který splní podmínky pro získání balíčku volných minut a SMS může dostat i nový mobilní telefon zdarma jako dárek. Na výběr jsou tyto dva mobilní telefony: Nokia 1600 nebo Sony Ericsson J220i. Podmínkou získání telefonu je současná aktivace tarifu Happy Partner nebo libovolného aktuálně nabízeného standardního tarifu.

Měsíčně přijde provoz Happy Partner na 39 Kč bez DPH (46,41 Kč s DPH). Pokud si zákazník navíc aktivuje službu Moji blízcí, bude si moci s držitelem Happy Partner karty volat za 0 Kč za minutu po dobu 12 měsíců a bude hradit jen měsíční paušál 39 Kč bez DPH (46,41 Kč s DPH).

Za dárek zaplatí zákazník symbolickou jednu korunu – tu dostane zpět do 60 dnů od aktivace. Při pořízení dárku je nutné složit zálohu 1000 Kč, která je vratná nejpozději ve 4. Vyúčtování služeb. Nabídka platí do 31. 12. 2006 nebo do vyčerpání zásob zmíněných dárkových telefonů.

Zákazníci s kartou Twist

Pro zájemce o předplacenou kartu je připravena od 2. října speciální vánoční edice Twist karet. Na nich je nastaven tarif Twist Vánoce 2006, s nímž mohou jeho uživatelé volat do sítě T-Mobile jen za 1 Kč za minutu, a to ve všední dny od 21.00 do 9.00 a celý den o víkendech a svátcích. Tyto hovory budou korunou sazbou účtovány až do 30. června 2007. Ostatní ceny, například za SMS nebo hovory přes den jsou totožné s tarifem Twist Standard.

Kartu s tarifem Twist Vánoce 2006 si mohou zájemci pořídit samostatně – přijde na 249 Kč s DPH a obsahuje kredit 50 Kč – nebo v rámci Twist sady. Ve vánoční nabídce nechybí letos ani Twist karta za výhodnou cenu bez vánočního tarifu. Nové Twistové číslo a 20korunový kredit bude stát zájemce 99 Kč s DPH, přičemž služby budou účtovány podle cenového programu Twist Standard.

Každý zákazník, který si od 2. října do 31. prosince 2006 zakoupí telefon v Twist sadě, získává nárok na slevu 600 korun z ceny telefonu. Podmínkou této akce je ale telefon ihned na prodejně aktivovat a Twist kartu jednorázově dobít kreditem minimálně 600 Kč. Možnost slevy se vztahuje na všechny telefony v nabídce T-Mobile.

Stávající Twist zákazníci si večerního a víkendového volání mohou užívat také, a to v rámci věrnostního programu Twist Bonus. Pokud využijí Twist Mobil Extra a dobijí si svou Twist kartu částkou minimálně 600 Kč, mohou získat i nový telefon s šesti set korunovou slevou.

Diskuze (16) Další článek: Route 66 představil čtyři přenosné navigace

Témata článku: Ostatní, Telefony, Vánoční nabídka, Zdarma, Nokia 1600, Sony Ericsson J220i, Volné minuty, Telefon, T - Mobil, Let, MOBI, T-Mobile, Vánoční tarif, Letošní vánoce, Žďár, Mobil, Současná aktivace, Min


Určitě si přečtěte

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 195

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

RECENZE: Realme 7 Pro – rychlost, která hledá vyzyvatele

** Má hezký design, skvělý poměr ceny a výbavy a 65W dobíjení ** Super AMOLED displej si zamilujete, stejně tak hlavní fotoaparát ** Přesto Reame 7 Pro mile překvapí svou cenou

Martin Miksa | 6