LG představí vlastní GooglePhone

Starší model LG Chocolate se mezi uživateli těší obrovské oblibě, a to především díky vyváženým funkcím a stylovému designu. Úspěchu legendární „čokolády“ si je plně vědoma i společnost LG, která se rozhodla na trh uvést nový model KU-580.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Čekali jsme GooglePhone od Google, dostali jsme jej od LG

LG KU-580 však svého staršího brášku v mnohém předčí a podle softwarového vybavení se jedná o takový GooglePhone v podání LG. Výrobce do systému integroval několik klíčových aplikací; pro snadné vyhledávání budete moci využít Google Search, pro přístup k e-mailům zase Google Mail, a díky Google Maps se určitě hned tak neztratíte. Součástí softwarové výbavy mají být dále různé aplikace pro blogování na internetu.

Novinka od LG se bude moci pochlubit integrovaným 2Mpx fotoaparátem a technologií Bluetooth. Nelze si také nevšimnout malé přední videokamery, která je určena pro videohovory. Zda si KU-580 poradí i s rychlými datovými přenosy HSDPA zatím nevíme. Kvůli lepšímu zobrazování map dostal telefon do vínku displej s úhlopříčkou dva palce. Multimediální funkce zastupuje integrovaný MP3 přehrávač a FM rádio.

Cena telefonu byla výrobcem stanovena na 200 Liber. Již brzy by se měl začít prodávat v Itálii a Francii, a později snad dorazí i do dalších států Evropy. Podle dostupných obrázků je zřejmé, že bychom se s ním měli setkat i v nabídce Vodafonu.

Diskuze (2) Další článek: Bezdrátová sluchátka Sony Ericsson: nenápadná evoluce

Témata článku: LG, Google, Google +, Pře


Určitě si přečtěte