LG Shine v titanovém kabátu

Po mimořádném úspěchu prvního LG Shine v lesklém stříbrném provedení, představilo včera LG přídavek v podobě telefonu v provedení „Titanium Black“. Výrobce hlásá, že telefon je stejně úžasný jako první model, nyní je ovšem oděn do vytříbené tmavošedé metalízy. Vzhled telefonu působí futuristickým dojmem, LG Shine Titanium Black představuje dospělý a vytříbený design. Nabroušený více než v černém provedení a zároveň elegantnější než stříbrná verze.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Titan mu sluší...

LG Shine – tenký kovový vysouvák byl uveden na trh v únoru tohoto roku, své příznivce si nešel nejen díky svým fyzickým přednostem, ale také díky své funkční výbavě. Fotoaparátu s optikou Schneider Kreuznach s rozlišením 2 Mpx, snadno ovladatelnému menu s využitím multifunkčního posuvného kolečka, softwarové výbavě v čele s komplexním hudebním přehrávačem, bluetooth, GPRS a EDGE.

Telefon se začne prodávat v Anglii, Francii, Nizozemí a Rakousku už na konci tohoto měsíce. Neoficiální zdroje hovoří také o červené variantě, osobně bych to viděl spíše na amatérský počin nějakého nadšence.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
...červená moc ne

Váš názor Další článek: O2 Active: bezplatné zasílání SMS svátků

Témata článku: LG, Titan, Kabát, LG Shine, Stříbrná verze, Titano


Určitě si přečtěte