Live! se blíží: Vodafone ruší osobní wap portály

Už od několika našich čtenářů jsme dostali upozornění, že Vodafone svým zákazníkům rozesílá e-mailové zprávy s tímto textem:

Dobrý den z Vodafonu,

je nám líto, ale z technických důvodů musíme od 30. května zrušit službu Osobní WAP portál. To znamená, že od toho dne náš WAP zase uvidíte v základní podobě, která je společná pro všechny zákazníky. Z Internetové samoobsluhy zároveň zmizí možnost portál upravovat.

Pokud tedy máte na WAPu uloženy zajímavé odkazy na externí WAP stránky, raději si je prosím včas zálohujte. Nejlepší bude si vaše oblíbené linky prostě překopírovat přímo do telefonu.

Sečteno a podtrženo - žádné obavy. Váš milovaný WAP poběží dál a služba Vodafone WAP bude fungovat, jak jste zvyklí. Jenom nebude možné na portálu nic měnit.

Děkujeme za pochopení a přejeme hezký den!

Váš Vodafone

Osobní wap portál je služba, která umožňuje vložit na úvodní wapovou stránku oblíbené odkazy, aby měl uživatel své oblíbené zdroje informací pěkně uspořádané. Důvod zrušení je jasný, chystá se nový mobilní portál Live!, který dá wapovým stránkám operátora úplně novou grafickou podobu. A tak nezbývá než doporučit stejně jako operátor: pokud využíváte službu Osobní wap portál, zálohujte si své oblíbené wapové odkazy do záložek svého wapového prohlížeče.

Diskuze (19) Další článek: Benq-Siemens S68: skromný, ale výkonný (test)

Témata článku: Vodafone, WAP, Portál, Důvod zrušení, Portal, Voda, Port


Určitě si přečtěte