Londýn: policie pro ochranu mobilních telefonů funguje skvěle

Městská policie v Londýně oznámila, že během posledních tří let se v hlavním městě významně snížila kriminalita týkající se mobilních telefonů. Londýnská jednotka National Mobile Phone Crime Unit (NMPCU) vznikla v prosinci roku 2003. Jejím úkolem je zabránit kriminální činnosti, při které dochází k odcizování mobilních telefonů.

Od prvního dubnového dne roku 2003 do 31. března 2004 zaznamenala policie 120 498 přestupků a trestných činů, ve kterých došlo k odcizení mobilního telefonu, k jeho prodeji či k hromadným distribucím. Všechno v rámci Londýna.

Ve stejném období let 2004/2005 to bylo 107 807 záznamů a během 2005/2006 celkem 108 177 takových činů. V aktuálním období od 1. dubna do 31. září 2006 sečetla policie 52 708 přestupků a trestných činů. To je 5% snížení oproti stejné periodě minulého roku a 18% snížení vůči době, ve které byla jednotka založena.

Diskuze (17) Další článek: Šílenost od Samsungu: mobil s Windows XP

Témata článku: Městská policie, Telefon, MOBI, Pol, Londýn, Mobil, Policie, Mobilní telefon


Určitě si přečtěte

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

Na práci i pro zábavu. Vybíráme 12 nejzajímavějších tabletů pod stromeček

** Jak se zorientovat v široké nabídce tabletů a proč tablet vůbec chtít? ** Vybíráme 12 nejlepších modelů ze všech cenových kategorií ** Cena použitelných tabletů začíná na dvou tisících korunách

Martin Miksa | 40

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

Samsung Pay (neoficiálně) v ČR! Poradíme, jak můžete hodinkami Galaxy platit i vy

** Oficiální podpora Samsung Pay v Česku je zatím nedohlednu ** Ukážeme vám postup, které vám umožní již nyní platit hodinkami od Samsungu bezkontaktně i v ČR! ** Budete muset sáhnout po kartě Curve a upravit software hodinek

Martin Chroust | 196