Malujte běháním. Aplikace Run & Draw vás povede k originálním sportovním výkonům

Běhání nemusí být nuda. Čeští vývojáři it-buddies to dokazují aplikací Run & Draw. Jak už napovídá název, smysl aplikace spočívá v malování během. Stačí při zapnout nahrávání polohy a můžete svým pohybem po mapě vytvářet libovolné obrazce. Ke kreslení si lze samozřejmě vybrat libovolnou barvu i tloušťku čáry. Aplikace nabízí i připravené šablony, se kterými můžete začít hned, ale představivosti se meze nekladou. 

Jelikož jde také o sportovní aplikaci, samozřejmě nechybí údaje o naběhaných kilometrech a čase. Používají se mapy od Googlu, takže je lze přepnout i na satelitní či terénní režim. Run & Draw si můžete zdarma stáhnout v obchodě Google Play.

Když při stejném běhu na pozadí zapnete Endomondo, Stravu, nebo jakoukoliv jinou aplikaci, můžete kreativními trasami překvapovat své přátele.

Mrkněte na chytré hodinky, které dávají smysl:

Diskuze (1) Další článek: Pokémon Go Safari Zone: mega-event s pokémony se uskuteční 5. srpna v Praze

Témata článku: Android, Mobilní aplikace, Smartphony, Kuriozita, Sport, Zajímavosti, Zdraví, Běhání, Spor, Kreslení, Čáry, Originál, Sportovní aplikace, Mapa, Ori and The Blind Forest, Chytré hodinky, Aplikace, Sportovní výkon, Trasa, Běh, Výkon, Endomondo, R & AMP, Strava, Libovolná barva, Telefony s Androidem na Heureka.cz