Memory Stick Micro 4 GB míří na trh

Jak se říká, místa není nikdy dost. Tímto heslem se řídí i výrobci paměťových karet. SanDisk dnešním dnem uvádí na trh kartu Memory Stisk Micro (M2) o kapacitě 4 GB. Karta je kompatibilní především s fotoaparáty a herní konzolí PSP, v neposlední řadě také samozřejmě s telefony Sony Ericsson.

S touto kapacitou si můžete do svého telefonu dovolit nahrát až 1000 skladeb ve formátu MP3, s fotoaparátem pořídit až 9600 fotografií ve vysokém rozlišení a několik hodin videa. Karta je určena především pro nejnovější telefony Sony Ericsson, díky přidávané redukci můžete kartu použít i se zařízením kompatibilním se starším typem karet Memory Stisk Duo Pro a nebo původním Memory Stickem.

Klepněte pro větší obrázek

Karta má opravdu miniaturní rozměry 15 × 12,5 × 1,2 mm, se kterými se stala druhou nejmenší kartou s flash pamětí na světě. Doporučená maloobchodní cena činí baťovských 99,99 dolaru. Na závěr malé upozornění pro všechny nedočkavce. Po zkušenostech se zpožděním dodávky 2GB karet M2 na český trh soudím, že si budeme muset ještě pár měsíců počkat.

Diskuze (18) Další článek: Vzdát se mobilu? Ani za milion liber!

Témata článku: Příslušenství, Trh, Micro


Určitě si přečtěte