Miniaturní QWERTY klávesnice pro všechny smartphony

Mezi různorodým příslušenstvím k notebookům a fotoaparátům jsem na invexovém stánku dodavatelské společnosti Solid (pavilon F, stánek 15) objevil zajímavou klávesnici značky Targus. jedná se o bluetoothovou klávesnici k mobilním zařízením, která však narozdíl od svých rozkládacích konkurentů nabízí maximální miniaturizaci. Může se hodit těm uživatelům, kteří mají komunikátory s velkým dotykovým displejem bez hardwarové klávesnice. Klávesnice Targus jim poskytne přibližně stejný komfort, jako na klávesnicích zabudovaných v komunikátorech. Narozdíl od větších rozkládacích bluetoothových klávesnic nabídne velice kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, konkrétně 100 × 60 × 15 mm a 68 g.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Miniaturní klávesnice Targus

Klávesnice je kompatibilní s většinou mobilních zařízení s operačním systémem Windows Mobile, Symbian nebo PalmOS. Klip na zadní straně klávesnice umožňuje přichycení přímo na přístroj, ke kterému je připojena.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek
Oficiální obrázky • ukázka mechanického připojení k přístroji

Vyjednal jsem zápůjčku k testování, tak se již brzy dozvíte, jak se osvědčí v praxi. Hlavní nevýhodou této hračky je cena – oficiální koncová je 2 399 Kč, což je na takový typ příslušenství docela hodně.

Tip: invex.zive.cz

Diskuze (12) Další článek: Ušetřete: předplaťte si Mobility na Invexu

Témata článku: QWERTY, Klávesnice, Příslušenství, Mini, Klávesnice QWERTY, Min


Určitě si přečtěte

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

Testujeme Samsung Galaxy S21 Ultra: Když chcete smartphone bez kompromisů

** Včera jej Samsung představil, dnes pro vás máme první dojmy ** Galaxy S21 Ultra je povedené univerzální zařízení od Samsungu ** Líbit se vám bude foťák i podpora stylusu

Martin Chroust | 72

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Lite – 5G je ještě dostupnější a má sexy design

** Xiaomi dostává 5G konektivitu do telefonu pod 8 000 Kč ** Líbit se bude i skvělý poměr cena/výbava a dlouhá výdrž ** Benefitem je 120Hz displej s funkcí Adaptive Sync

Martin Miksa | 15