MMS u Oskara jsou na spadnutí

Zhruba před dvěma týdny jsme psali bleskovku ohledně MMS u Oskara. To, že službu náš nejmladší operátor co nejdříve spustí, je už snad stoprocentní. Otázkou je pouze kdy a za kolik. Vedle položky MMS ve výpisu hovorů v Oskarově Samooobsluze a rozšiřující se nabídky MMS telefonů včetně značky Sony Ericsson přibývají další důkazy a jasné argumenty.

Především je to stránka www.oskarmobil.cz/mms, která bude sloužit k vyzvedávání MMS zpráv. Dalším zdrojem je tisková zpráva slovenského operátora Orange, který na přelomu července a srpna ohlásil možnost posílaní a příjímaní MMS zpráv i ze sítě slovenského EuroTelu. Posílání obrázkových zpráv bylo zpřístupněno i do českých sítí Eurotel a Oskar, píše se v tiskové zprávě.

Jak jsme se dozvěděli, už delší dobu MMS testují Oskarovi Technoidi. Třícetičlenný tým mobilních fanoušků musí nejen otestovat správnou funkčnost služby, ale mají za úkol také připravit pro Oskarovy zákazníky databázi tipů, triků a fint, jak využít MMS u Oskara na maximum. Ty budou poté veřejnosti dostupné na www.oskarena.cz

Diskuse: kolik budou stát MMSky u Oskara?

Diskuze (182) Další článek: Český Telecom přiznává chybu: v září budou SMS levnější

Témata článku: Spadnutí, Oskar, MMSHry zadarmo nebo se slevou: velký balík za pár stovek a The Lion

Hry zadarmo nebo se slevou: velký balík za pár stovek a The Lion's Song zdarma

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
NASA rozhodla. Člověka dopraví na Měsíc Starship od SpaceX

NASA rozhodla. Člověka dopraví na Měsíc Starship od SpaceX

** NASA překvapivě vybrala jen jednoho dodavatele pro výrobu lunárního modulu (Human Landing System) programu Artemis. ** Zakázku získala SpaceX se svou kosmickou lodí Starship.

Petr Kubala
HLSArtemisStarship
Týden Živě: Skoro všichni máte chytré hodinky a Microsoft měl zase Build

Týden Živě: Skoro všichni máte chytré hodinky a Microsoft měl zase Build

** Ptali jsme se, jestli nosíte chytré hodinky ** Microsoft uspořádal výroční Build ** Google Photos zdarma (pro většinu) končí

Jakub ČížekVladislav Kluska
Týden ŽivěVideo
Nejlepší aplikace pro tento týden: Atlas mraků, skener dokumentů a úžasná místa Česka

Nejlepší aplikace pro tento týden: Atlas mraků, skener dokumentů a úžasná místa Česka

**V marketech najdete množství titulů, ale jak objevit ty kvalitní? **Každý týden je vybírá Apple, ale řada z nich má i verzi pro Android. **Výsledkem jsou kolekce těch nejlepších aplikací svého druhu.

Adam Kos
Nejlepší aplikaceMobilní aplikace
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment