Mobil a čtečka navždy spolu

S přenosem dat z/do počítače občas bývají problémy. Bezdrátové technologie se málokdy potkají s odpovídajícím protějškem a spojení kabelem většinou vyžaduje speciální software, který je nutné stáhnout a nainstalovat. Řešením je čtečka paměťových karet, ale problém je podobný, jako u kabelu – nenosíme je s sebou všude tam, kde je potřebujeme.

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Zajímavým řešením nastíněné situace je miniaturní čtečka „USB Micro Drive for MicroSD.“ Poradí si sice pouze s jediným typem karet, zato ji však už nikdy nebudete postrádat. Je tak malá, že je možné ji bez potíží nosit jako přívěsek mobilního telefonu.

Je vlastně jen prodlouženým USB konektorem, ale co do rychlosti, plně se vyrovná větším typům. Čtečka váží směšné 3 gramy, měří 26 × 19 × 5 milimetrů, podporuje standard USB 2.0 a stojí zajímavých 14 dolarů.

Zdroj: Brando

Diskuze (21) Další článek: Ufon: přiletí čtvrtý operátor z vesmíru?

Témata článku: Příslušenství, Čtečka elektronických knih, Čtečka, Mobil, MOBILunární rover LTV, kterým budou astronauti jezdit po Měsíci, musí zvládat i extrémně mrazivé počasí

Lunární rover LTV, kterým budou astronauti jezdit po Měsíci, musí zvládat i extrémně mrazivé počasí

** Astronautům na Měsíci se bude hodit výkonné vozidlo, se kterým by mohli brázdit lunární krajinu ** Tím by se měl stát Lunar Terrain Vehicle (LTV) ** Na konceptu tohoto roveru se již usilovně pracuje

Stanislav Mihulka
MěsícNASA
Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

Vybrali jsme nejlepší telefony, které si v říjnu 2021 můžete koupit

** Každý měsíc vybíráme nejlepší mobily v několika kategoriích. ** Smartphony dělíme podle výbavy a ceny, aby si mohl vybrat každý. ** Nezapomínáme ani na tablety a tlačítkové telefony.

Jan Láska
TelefonySmartphonyNákup a ceny
Ode dneška se vydávají nové občanky včetně NFC a otisků prstů
Lukáš Václavík
eObčankaČeskoeGovernment
Jolt - akční Kate Beckinsale dorazí na Prime Video
Tomáš Holčík
TrailerFilmy a seriály