Mobility se staly nejprodávanějším časopisem o mobilech

Podle výsledků pravidelného auditu ABC ČR za březen 2006 obhájil měsíčník Mobility pozici nejprodávanějšího časopisu o mobilech. Celkový prodaný náklad činil 23 696 výtisků. Za duben dosáhne ještě vyšší mety, 26 159 prodaných výtisků.

Prvenství měsíčníku Mobility v prodejích podtrhuje výzkum Media Projekt, který staví Mobility na první místo ve čtenosti. Se 78 000 čtenáři jsou nejčtenějším časopisem o mobilních komunikacích. (Zdroj: Media Projekt – SKMO realizace Gfk Praha – Median za druhé a třetí čtvrtletí roku 2005).

„Trh mobilních časopisů se stále zahušťuje novými levnými tituly. Přesto měsíčník Mobility, který je kvalitou i cenou pozicován na samém vrcholku trhu, a cílí na nejbonitnější skupinu čtenářů a zároveň zákazníků, zůstává leaderem ve svém oboru,“ komentuje úspěch Tereza Bočková, šéfredaktorka měsíčníku Mobility.

„Od začátku roku 2006 se redakci podařilo uskutečnit několik projektů ve spolupráci se světovými výrobci mobilů, jako jsou Nokia, Sony Ericsson, Motorola nebo Samsung, a s operátorem T-Mobile, což dokazuje, že nejen čtenáři, ale všichni velcí hráči na poli mobilní komunikace považují Mobility za klíčový a objektivní titul na českém trhu,“ dodává šéfredaktorka časopisu.

Pro inzerenty je důležitý fakt, že časopisy Mobility a MobilMania od vydavatelství Computer Press oslovují téměř 60 % čtenářského trhu o mobilních technologiích v České republice.

Diskuze (5) Další článek: Vodafone rozdává stávajícím zákazníkům hodiny volání zdarma

Témata článku: MOBI, Čas, Medián, Mobil, Časopis


Určitě si přečtěte

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

Týden Živě: On fakt dnes ještě někdo stahuje filmy z Ulož.to?

** Kauza Ulož.to a proč my dva už (moc) newarezíme ** Windows 10X existují, ale nabízí se otázka proč ** Nissan ukázal vizi kanceláře v podobě karavanu

Jakub Čížek, Vladislav Kluska | 28

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

RECENZE: Xiaomi Mi 10T Pro – 144 Hz potěší hráče, 108 Mpx zase fotografy

**144Hz displej je skvělý, ale klidně může používat jen 90 Hz **5G začíná být zajímavé i u nás a telefon tyto sítě umí **MIUI je dvousečná zbraň a nemusí vyhovovat každému

Jakub Michlovský | 40